Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 14 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 14 października 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 14 października 2025 r.

W dniu 14.10.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 23. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Rak ♋. Procent oświetlenia księżyca wynosi 43%. Wschód księżyca o 22:59 i zachód słońca o 15:53.

Chronologia dni księżycowych

  • 23 dzień księżycowy od 21:27 13.10.2025 do 22:59 14.10.2025
  • 24 dzień księżycowy od 22:59 14.10.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Raku ♋ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ (14:03 14.10.2025)

Wpływ księżyca na fryzurę 14 października 2025

Księżyc w znaku zodiaku Rak ( 🔴)

Księżyc w Raku. Wpływ tego znaku na twoje włosy sprawi ci wiele niedogodności. Włosy staną się niesforne, prawie wszystkie manipulacje w celu ułożenia włosów i nadania im pożądanego kształtu zakończą się niepowodzeniem.

Jeżeli chcesz pozbyć się nadmiernej opieki nad bliskimi lub przestać troszczyć się o swoich bliskich zanadto, powinnaś obciąć włosy już dziś. Ale jeśli twój związek nie jest najcieplejszy i najbardziej ufny, powinieneś odmówić strzyżenia.

W przypadku włosów suchych i zniszczonych niezwykle skuteczne będą zabiegi lecznicze i odżywcze.

23 dzień księżycowy ( 🔴)

14 października 2025 o 12:00 — 23 dnia księżycowego. Strzyżenie jest dziś przeciwwskazane, może powodować różne kłopoty i kłopoty.

Farbację włosów naturalnymi składnikami warto powierzyć bliskiej osobie, wprowadzi to pozytywne nastawienie i radość życia.

Aby zachować pozytywne nastawienie i radość, powinieneś kręcić włosy.

Dzisiaj Twoje wewnętrzne ja zostanie poirytowane, będziesz oryginalny i oryginalny jak nigdy dotąd, Twoja kreatywność ulegnie pogorszeniu. Nie będzie łatwo zdecydować, co dokładnie będziesz dzisiaj robić, przytłoczą Cię nowe pomysły i czyny.

W tym okresie będą generowane zarówno doskonałe i kreatywne pomysły, jak i te niezbyt udane, dlatego należy dokładnie przemyśleć pomysły, które chcesz wdrożyć. Nie daj się ponieść alkoholowi i substancjom psychotropowym, nie mogą one przedstawić Cię w najlepszym świetle.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to wtorek. Ten dzień tygodnia może uchronić Cię przed niespodziankami, uchronić przed kłopotami, a nawet pomóc uzyskać pomoc.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button