Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 13 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 13.10.2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca 13 października 2025 r.

W dniu 13.10.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Trzeciej Kwadry (przychodzi 13.10.2025 o godzinie 21:15)" . Jest to 22. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Rak ♋. Procent oświetlenia księżyca wynosi 54%. Wschód księżyca o 21:27 i zachód słońca o 15:30.

Chronologia dni księżycowych

  • 22 dzień księżycowy od 20:03 10.12.2025 do 21:27 13.10.2025
  • 23 dzień księżycowy od 21:27 13.10.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Raku ♋ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 13 października 2025

Księżyc w znaku zodiaku Rak ( 🔴)

Księżyc w Raku. Wpływ tego znaku na twoje włosy sprawi ci wiele niedogodności. Włosy staną się niesforne, prawie wszystkie manipulacje w celu ułożenia włosów i nadania im pożądanego kształtu zakończą się niepowodzeniem.

Jeżeli chcesz pozbyć się nadmiernej opieki nad bliskimi lub przestać troszczyć się o swoich bliskich zanadto, powinnaś obciąć włosy już dziś. Ale jeśli twój związek nie jest najcieplejszy i najbardziej ufny, powinieneś odmówić strzyżenia.

W przypadku włosów suchych i zniszczonych niezwykle skuteczne będą zabiegi lecznicze i odżywcze.

22 dzień księżycowy ( ⚪)

13 października 2025 o 12:00 — 22 dnia księżycowego. Nowa fryzura zwiększy Twoje znaczenie w środowisku i poprawi stan zdrowia, w szczególności układu oddechowego. Ale nie obcinaj włosów zbyt często, ponieważ włosy rosną wolniej podczas słabnącego księżyca.

Farbuj włosy naturalnie, aby poprawić ogólne samopoczucie.

Powinnaś wybrać spokojną fryzurę, która powinna niejako równoważyć twoje połączenie z kosmosem.

Staraj się czesać włosy tak często, jak to możliwe. Dziś jest swego rodzaju dzień objawienia, dziś możesz nauczyć się czegoś świętego, czegoś, co będzie mogło zmienić Twoje życie i wpłynąć na życie Twojego otoczenia.

Czujesz pragnienie przygody i podróży. Jeśli nie masz teraz możliwości podróżowania, to po prostu śnij, fantazjuj, jak i gdzie chciałbyś pojechać. Dzisiejszy dzień będzie bardzo produktywny dla osób wykonujących zawody kreatywne.

Trzecia ćwiartka ( ⚪)

Księżyc jest w fazie trzeciej kwadry. Neutralny czas na strzyżenie i koloryzację włosów.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to poniedziałek. Pozbądź się tęsknoty, depresji, przykrych wspomnień. W tym dniu wszystkie negatywne fazy księżyca są odcięte i nie są bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button