Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 15 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 15 października 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 15 października 2025 r.

W dniu 15.10.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 24 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 33%. Wschód księżyca o —:— i zachód słońca o 16:07.

Chronologia dni księżycowych

  • 24 dzień księżycowy od 22:59 14.10.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 15 października 2025

Księżyc w znaku Lwa ( 🟢)

Księżyc w Lwie. Pod jego wpływem włosy stają się grubsze. Ogólnie rzecz biorąc, dzisiaj jest świetny dzień na wizytę u mistrza fryzjerskiego. Prawie wszystkie zabiegi na włosach, strzyżenie, stylizacja, koloryzacja, tonowanie, rozjaśnianie zakończą się sukcesem.

Jeśli dzisiaj planowałaś małą trwałą, to lepiej ją przełożyć, włosy dzisiaj są bardzo kręcone, a sama trwała ondulacja bardzo trwała, więc efekt może Cię nie zadowolić.

Jeśli chcesz pozbyć się pecha i przyciągnąć pozytywną energię, powinieneś obciąć włosy już dziś.

24 dzień księżycowy ( ⚪)

15 października 2025 o 12:00 — 24 dnia księżycowego. Jeszcze dziś nowa fryzura doda Ci ogromnej ilości energii. Obetnij włosy, jeśli chcesz zachować nową fryzurę przez długi czas.

Jeśli szukasz nowej pracy lub chcesz zaimponować swojemu szefowi, powinieneś ufarbować włosy naturalnymi barwnikami w ciemnym odcieniu.

Objętość loków w Twojej stylizacji przyciągnie pozytywną energię.

Dzisiaj możesz pogrążyć się w smutku i tęsknocie, pogrążyć się w zwątpieniu i duchowej nierównowadze. Poczujesz się samotny i niezrozumiany, mogą pojawić się nieuzasadnione lęki i uczucie rozpaczy. Spędź dzień sam, spróbuj odnaleźć wewnętrzną harmonię i spokój.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to środa. Pomoże nawiązać relacje z ludźmi, wyeliminować zamieszanie w czynach i myślach. Często strzyżenie w ten dzień tygodnia staje się zwiastunem nieoczekiwanych wiadomości.

Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button