Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 17 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 17 października 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 17 października 2025 r.

W dniu 17.10.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie „ubywającego księżyca”. To 26. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Panna ♍. Procent oświetlenia księżyca wynosi 16%. Wschód księżyca o 01:55 i zachód słońca o 16:22.

Chronologia dni księżycowych

  • 25 dzień księżycowy od 00:29 16.10.2025 do 01:55 17.10.2025
  • 26 dzień księżycowy od 01:55 17.10.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Pannie ♍ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 17 października 2025

Księżyc w znaku zodiaku Panna ( 🟢)

Księżyc w Pannie. Ogólny wpływ tego znaku na stan włosów jest bardzo pozytywny. Włosy rosną szybciej. Układanie dłużej zachowa swój kształt. Trwała będzie udana, będzie trwała długo.

Koloryzacja będzie cudowna, nawet siwe włosy koloryzacja, tonowanie. Strzyżenie długo zachowa swój kształt i sprawi, że włosy nabiorą energii i siły, będą wyglądać lepiej, końcówki nie będą się dłużej rozdwajać.

Procedury zdrowotne zakończą się sukcesem, włosy zostaną wzmocnione, poprawi się ich struktura, przyspieszy wzrost, zauważalnie zmniejszy się wypadanie włosów.

26 dzień księżycowy ( 🔴)

17 października 2025 o 12:00 — 26 dnia księżycowego. Dzisiejsze strzyżenie powinno zostać przełożone, w przeciwnym razie możesz wpaść w szpony smutku i depresji.

Jeśli masz ważne spotkanie, na którym chcesz zrobić wrażenie, pomyśl o przefarbowaniu włosów na naturalny kolor naturalnymi barwnikami.

Dzisiejsza fryzura powinna być wysoka, przy okazji może być bujna, ale nie powinna być zbyt pretensjonalna, postaraj się, aby wszystko wyglądało jak najbardziej naturalnie.

Dzisiejszy dzień przynosi niestabilne podłoże emocjonalne. Możesz być w stanie niepewności, tak jak wahadło może kołysać Cię z boku na bok. Może cię uderzyć różnorodność i absurdalność twoich pragnień, od uzasadnionych po najbardziej nie do przyjęcia. Istnieje możliwość niezgody i konfliktu z innymi i krewnymi. Nie ulegaj pokusom i nie pakuj się w poważne kłopoty jutro wszystko wróci do normy.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to piątek. Nie polecam, nie odwiedzaj fryzjera. Zdaniem astrologów w tym dniu procesy biochemiczne w organizmie są powolne, a po piątkowym strzyżeniu włosy nie będą dobrze rosły.Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach cyklu księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button