Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 18 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 18 października 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 18 października 2025 r.

W dniu 18.10.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 27. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Panna ♍. Procent oświetlenia księżyca wynosi 9%. Wschód księżyca o 03:16 i zachód słońca o 16:27.

Chronologia dni księżycowych

  • 26 dzień księżycowy od 01:55 17.10.2025 do 03:16 18.10.2025
  • 27 dzień księżycowy od 03:16 18.10.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Pannie ♍ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na fryzurę 18 października 2025

Księżyc w znaku zodiaku Panna ( 🟢)

Księżyc w Pannie. Ogólny wpływ tego znaku na stan włosów jest bardzo pozytywny. Włosy rosną szybciej. Układanie dłużej zachowa swój kształt. Trwała będzie udana, będzie trwała długo.

Koloryzacja będzie cudowna, nawet siwe włosy koloryzacja, tonowanie. Strzyżenie długo zachowa swój kształt i sprawi, że włosy nabiorą energii i siły, będą wyglądać lepiej, końcówki nie będą się dłużej rozdwajać.

Procedury zdrowotne zakończą się sukcesem, włosy zostaną wzmocnione, poprawi się ich struktura, przyspieszy wzrost, zauważalnie zmniejszy się wypadanie włosów.

27 dzień księżycowy ( 🟢)

18 października 2025 o 12:00 — 27 dnia księżycowego. Strzyżenie dzisiaj oznacza zwiększenie Twojej charyzmy i uroku, pozwoli między innymi odnieść większy sukces, zwiększyć swoją popularność.

Radykalna zmiana koloru włosów pozwoli Ci nabrać energii zdrowia i finansowego dobrobytu.

Piękna, w pewnym sensie wyjątkowa fryzura, zwiększy napływ pozytywnej energii, powinna być schludna i zwięzła.

Dzień jest emocjonalnie impulsywny. Pociąga cię zrobienie czegoś niezwykłego, porzucenie zwykłej rutyny i zrobienie czegoś niezwykłego, poza zakresem. Jesteś gotowy, aby dokonać wyczynu, przenieść góry. Wszystko tego dnia dzieje się z prędkością błyskawicy. Ale nie należy zapominać, że aktywne działania prowadzą do dużych strat energii, prawidłowa interakcja z włosami pomoże przywrócić równowagę energetyczną.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dniem tygodnia jest sobota. Strzyżenie pomaga pozbyć się samotności, niezadowolenia z siebie, zwiększa poczucie własnej wartości. Uważa się również, że pomaga usunąć niektóre problemy, które powstały z winy innych, ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button