Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów na 2 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 2 października 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca 2 października 2025

W dniu 10.02.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie Woskującego Księżyca. To 11 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Wodnik ♒. Procent oświetlenia księżyca wynosi 73%. Wschód księżyca o 16:53 i zachód słońca o —:—.

Chronologia dni księżycowych

  • 11 dzień księżycowy od 16:37 01.10.2025 do 16:53 02.10.2025
  • 12 dzień księżycowy od 16:53 02.10.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Wodniku ♒ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na fryzurę 2 października 2025

( ⚪)

Księżyc w Wodniku. Wpływ znaku na jakość włosów jest w ogóle niezauważalny. Dziś jest dobry dzień na eksperymentalne i ekstrawaganckie fryzury i style.

Eksperymenty z nietypowym tonowaniem lub koloryzacją w jasnym, nietypowym dla Ciebie kolorze również zakończą się sukcesem.

Jeśli Twoim wyborem jest prosta, niczym nie wyróżniająca się fryzura bez skrętu, ten dzień nie jest najlepszy. Włosy mogą stać się niesforne i bez życia, trudne do ułożenia, fryzura szybko zacznie Ci przeszkadzać, istnieje też ryzyko, że włosy zaczną wypadać.

11 dzień księżycowy ( 🟢)

2 października 2025 o 12:00 — 11 dnia księżycowego. Strzyżenie dzisiaj pozwoli ci zachować zdrowie i uchronić cię przed negatywną energią urazy. Farbowanie włosów barwnikami roślinnymi ułatwi rozwiązywanie problemów biznesowych i zawodowych.

Fryzura dzisiaj powinna być starannie przemyślana i równie starannie ułożona, by nie zrywać połączenia z przestrzenią. Dziś musisz kontrolować swoje działania, ponieważ mogą one spowodować przypływ zarówno pozytywnej, jak i negatywnej energii. Dziś „zapach biznesu” zaczyna się pogarszać. Dziś poradzisz sobie z wieloma informacjami.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to czwartek. Pomoże wzmocnić Twój autorytet, zwiększy poczucie własnej wartości i pewność siebie.

Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button