Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów na 3 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 3 października 2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 3 października 2025 r.

W dniu 03.10.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To 12 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Wodnik ♒. Procent oświetlenia księżyca wynosi 82%. Wschód księżyca o 17:03 i zachód słońca o 00:47.

Chronologia dni księżycowych

  • 12 dzień księżycowy od 16:53 02.10.2025 do 17:03 03.10.2025
  • 13 dzień księżycowy od 17:03 10.03.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Wodniku ♒ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 3 października 2025

( ⚪)

Księżyc w Wodniku. Wpływ znaku na jakość włosów jest w ogóle niezauważalny. Dziś jest dobry dzień na eksperymentalne i ekstrawaganckie fryzury i style.

Eksperymenty z nietypowym tonowaniem lub koloryzacją w jasnym, nietypowym dla Ciebie kolorze również zakończą się sukcesem.

Jeśli Twoim wyborem jest prosta, niczym nie wyróżniająca się fryzura bez skrętu, ten dzień nie jest najlepszy. Włosy mogą stać się niesforne i bez życia, trudne do ułożenia, fryzura szybko zacznie Ci przeszkadzać, istnieje też ryzyko, że włosy zaczną wypadać.

12 dzień księżycowy ( ⚪)

3 października 2025 o 12:00 — 12 dnia księżycowego. Obcinanie włosów dzisiaj przyniesie materialne dobre samopoczucie. Kolorowanie naturalnymi barwnikami również przyciągnie energię pieniężną.

Dzisiejsza fryzura, niezwykła i jasna, przyciągnie wzrok płci przeciwnej i pomoże rozwiązać problemy na froncie osobistym.

Dzisiaj nawiedzi Cię chęć nieodpłatnej pomocy, rozwoju duchowego, doskonalenia się. Lepiej odłożyć ważne negocjacje finansowe zaplanowane na dziś, istnieje ryzyko nie znalezienia wspólnego języka z przeciwnikiem.

Każda interakcja z włosami przyciągnie do Ciebie różne energie, dzięki czemu zyskasz siłę, spokój i równowagę.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to piątek. Nie polecam, nie odwiedzaj fryzjera. Zdaniem astrologów w tym dniu procesy biochemiczne w organizmie są powolne, a po piątkowym strzyżeniu włosy nie będą dobrze rosły.Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach cyklu księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button