Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 22 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 22.10.2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 22 października 2025 r.

W dniu 22.10.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „Wschodzącego Księżyca”. To drugi dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Skorpion ♏. Procent oświetlenia księżyca wynosi 1%. Wschód Księżyca o 08:29 i zachód słońca o 16:51.

Chronologia dni księżycowych

  • 1 dzień księżycowy od 15:26 21.10.2025 do 08:29 22.10.2025
  • 2 dzień księżycowy od 08:29 22.10.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Skorpionie ♏ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na fryzurę 22 października 2025

Księżyc w znaku Skorpiona ( 🔴)

Księżyc w Skorpionie. Niezwykle niestabilny znak dla włosów. Strzyżenie jest odpowiednie dla włosów słabych, matowych i cienkich, sprawi, że staną się one twardsze i grubsze. Również dzisiejsza fryzura może wpłynąć na relacje z płcią przeciwną, zarówno na lepsze, jak i na gorsze.

Dzień nadaje się na odżywienie włosów, zabiegi odnowy biologicznej, koloryzację naturalnymi barwnikami.

Warto zrezygnować z silnego chemicznego działania na włosy, jeśli planowałaś farbowanie włosów na kolor przeciwny, powinieneś to przełożyć. Perm też należy przełożyć, bo. osiągnięte wyniki mogą Cię rozczarować.

2 dzień księżycowy ( 🟢)

22 października 2025 o 12:00 — 2 dzień księżycowy. Strzyżenie w fazie rosnącego księżyca nie tylko przyspieszy wzrost włosów, ale także poprawi przepływ energii zdrowotnej. Pozwoli ci to zaktualizować stan wszystkich narządów w twoim ciele.

Warto farbować włosy naturalnymi barwnikami, to właśnie takie farbowanie przyniesie Ci energię zarobku pieniężnego.

Dziś możesz poeksperymentować z kształtem, kolorem i długością swoich włosów, to przyniesie Ci nową siłę, inspirację. Zaczniesz generować nowe pomysły, dziś odkryjesz w sobie chęć do pracy i zarabiania pieniędzy.

Dzisiaj na pierwszy plan wysuwają się kwestie materialne i kwestie Twojego zdrowia. Jeśli odpowiednio zaplanujesz dzisiejszy dzień, jest szansa na zwiększenie jego wpływu na Ciebie. W związku z aktywnością tego dnia zmęczenie ogarnie Cię wcześnie, powinieneś wcześnie kłaść się spać, to sen pomoże Ci odzyskać siły.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiły swoją kondycję i wzmocniły cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to środa. Pomoże nawiązać relacje z ludźmi, wyeliminować zamieszanie w czynach i myślach. Często strzyżenie włosów w ten dzień tygodnia staje się zwiastunem nieoczekiwanych wiadomości opartych na astronomicznych danych faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja