Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 5 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 5.10.2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 5 października 2025 r.

W dniu 05.10.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To 14 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Ryby ♓. Procent oświetlenia księżyca wynosi 96%. Wschód księżyca o 17:18 i zachód słońca o 03:51.

Chronologia dni księżycowych

  • 14 dzień księżycowy od 17:11 10.04.2025 do 17:18 10.05.2025
  • 15 dzień księżycowy od 17:18 10.05.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Rybach ♓ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 5 października 2025

Księżyc w znaku zodiaku Ryby ( 🔴)

Księżyc w Rybach. Wpływ tego znaku na siebie odczuje przede wszystkim skóra głowy. Golenie i mycie włosów może powodować łupież, jeśli to możliwe, należy powstrzymać się od tych czynności.

Chemiczne oddziaływanie na włosy, trwała ondulacja lub farbowanie, może negatywnie wpłynąć na włosy, a nawet je uszkodzić, może również doprowadzić do rozdwojonych końcówek, a same loki szybko się wyprostują.

Wizyta u fryzjera warta jest dla posiadaczy cienkich i zniszczonych włosów, które dziś powinny poddać się zabiegom odnowy biologicznej i odbudowy.

14 dzień księżycowy ( ⚪)

5 października 2025 o 12:00 — 14 dnia księżycowego. Obcięcie włosów 14 dnia księżycowego może negatywnie wpłynąć na spokój ducha, doprowadzić do depresji, a nawet strachu.

Zwycięstwo w biznesie może przyczynić się do lekkiej zmiany koloru włosów.

Fryzura powinna być jak najbardziej naturalna, pożądane jest pozostawienie przedziałka, pozwoli to uzyskać energię odrodzenia i odbudowy.

Dziś dzień aktywnego działania i realizacji planów, tym bardziej, że starczy Wam sił i inspiracji na wszystkie. Ale banalne lenistwo może przeszkadzać we wszystkim, nie powinieneś użalać się nad sobą, marnować energię na próżno. Dzisiejszy dzień upływa pod wpływem energii tworzenia. Nie bój się przemęczać planami, które na ciebie spadły, to czternastego dnia księżycowego przepływ twojej siły i energii jest prawie nieograniczony.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to niedziela. Zabronione! W tym dniu twoje połączenie z osobistym egregorem (aniołem stróżem) jest tak silne, jak to tylko możliwe. Jeśli tego dnia zmienisz coś w ciele, a tym bardziej odetniesz jakąś część, możesz zerwać połączenie z kosmosem. Nawiasem mówiąc, zalecenia te w pełni dotyczą nie tylko włosów, ale także paznokci.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button