Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 4 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 4 października 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 4 października 2025 r.

W dniu 10.04.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „Wschodzącego Księżyca”. Jest to 13. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Ryby ♓. Procent oświetlenia księżyca wynosi 90%. Wschód księżyca o 17:11 i zachód słońca o 02:18.

Chronologia dni księżycowych

  • 13 dzień księżycowy od 17:03 03.10.2025 do 17:11 04.10.2025
  • 14 dzień księżycowy od 17:11 10.04.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Wodniku ♒ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Rybach ♓ (05:09 04.10.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 4 października 2025

Księżyc w znaku zodiaku Ryby ( 🔴)

Księżyc w Rybach. Wpływ tego znaku na siebie odczuje przede wszystkim skóra głowy. Golenie i mycie włosów może powodować łupież, jeśli to możliwe, należy powstrzymać się od tych czynności.

Chemiczne oddziaływanie na włosy, trwała ondulacja lub farbowanie, może negatywnie wpłynąć na włosy, a nawet je uszkodzić, może również doprowadzić do rozdwojonych końcówek, a same loki szybko się wyprostują.

Wizyta u fryzjera warta jest dla posiadaczy cienkich i zniszczonych włosów, które dziś powinny poddać się zabiegom odnowy biologicznej i odbudowy.

13 dzień księżycowy ( ⚪)

4 października 2025 o 12:00 — 13 dnia księżycowego. Obcinanie włosów 13 dnia księżycowego poprawi Twoje zdrowie, intuicja góruje, pozwoli rozwiązywać problemy finansowe w biznesie.

Farbowanie włosów jest dziś wysoce niepożądane. Dzisiejszą fryzurę należy traktować bardzo odpowiedzialnie, nie należy ufać jej nieznajomemu. Dziś jesteś pod wpływem nowych energii i lepiej nie ufać obcym.

Dzisiaj kosmos przemawia do Ciebie na „nowych częstotliwościach”, co pozwoli Ci osiągać doskonałe rezultaty w prawie wszystkich przedsięwzięciach. Postaraj się spędzać więcej czasu z najbliższymi, bo dziś jest okazja, by załagodzić pewne różnice i osiągnąć harmonię. Dziś będziesz chciał odwiedzić przyrodę, trochę sentymentalizmu może Cię ogarnąć.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dniem tygodnia jest sobota. Strzyżenie pomaga pozbyć się samotności, niezadowolenia z siebie, zwiększa poczucie własnej wartości. Uważa się również, że pomaga usunąć niektóre problemy, które powstały z winy innych, ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button