Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 12 września 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 12.09.2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na wrzesień 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 12 września 2025 r.

W dniu 09.12.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 20. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Byk ♉. Procent oświetlenia księżyca wynosi 73%. Wschód księżyca o 19:50 i zachód słońca o 12:55.

Chronologia dni księżycowych

  • 20 dzień księżycowy od 19:34 09.11.2025 do 19:50 09.12.2025
  • 21 dzień księżycowy od 19:50 09.12.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Byku ♉ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 12 września 2025

Księżyc w znaku Byka ( 🟢)

Księżyc w Byku. Ogólny stan włosów pod wpływem tego znaku znacznie się poprawi. Nie odkładaj zaplanowanego na dziś strzyżenia, nowa fryzura, oprócz nowych pozytywnych emocji, doda Twoim włosom siły i energii, ich wygląd radykalnie zmieni się na lepsze.

Aby uzyskać najlepszy efekt zabiegów wellness na włosy, nie trzeba odwiedzać salonu, domowa maska ​​z naturalnych składników będzie równie dobra, a może nawet lepsza.

Byk ma pozytywny wpływ na pracę z włosami: udane będzie malowanie siwych włosów, wzmacnianie włosów, rozjaśnianie, wyrywanie brwi.

20 dzień księżycowy ( ⚪)

12 września 2025 o 12:00 — 20 dnia księżycowego. Jeśli chcesz poprawić tło emocjonalne i nastrój – nowa fryzura jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Aby nie psuć sobie pozytywnego nastroju, farbowanie włosów należy odłożyć w czasie.

Spróbuj czesać włosy w kierunku punktów kardynalnych, to da Ci energię natury, jej siłę.

Dzisiejszy dzień może przynieść nowe marzenia i nadzieje, jeśli energia kosmosu zostanie odpowiednio zagospodarowana. Spróbuj spędzić dzień na introspekcji, czytaniu duchowych książek, medytacji.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to piątek. Nie polecam, nie odwiedzaj fryzjera. Według astrologów w tym dniu procesy biochemiczne w organizmie są spowolnione, a po piątkowym strzyżeniu włosy nie będą dobrze rosły.

Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button