Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 13 września 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 13 września 2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na wrzesień 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 13 września 2025 r.

W dniu 13.09.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. W kalendarzu księżycowym jest to 21 dni księżycowych. Księżyc w znaku zodiaku Bliźnięta ♊. Procent oświetlenia księżyca wynosi 62%. Wschód księżyca o 20:17 i zachód słońca o 14:33.

Chronologia dni księżycowych

  • 21 dzień księżycowy od 19:50 12.09.2025 do 20:17 13.09.2025
  • 22 dzień księżycowy od 20:17 13.09.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Byku ♉ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Bliźniętach ♊ (00:40 13.09.2025)

Wpływ księżyca na fryzurę 13 września 2025

Księżyc w znaku zodiaku Bliźnięta ( ⚪)

Księżyc w Bliźniętach. Ogólny stan włosów pod wpływem tego znaku nie ulegnie zmianie. Dzisiejsze strzyżenie przyspieszy wzrost włosów, ale włosy staną się niesforne, to praktycznie nie wpłynie na jakość włosów, ale same włosy mogą zacząć się kręcić.

Dzisiejsza fryzura powinna być lekka, zwiewna, nie przeciążaj jej zbyt dużymi elementami dekoracyjnymi, lepiej z nich zrezygnować w ogóle.

Dzień nadaje się do kręcenia, w tym chemicznego, koloryzacji włosów, tonowania.

21 dzień księżycowy (🟢)

13 września 2025 o 12:00 — 21 dni księżycowych. Dzisiejsze strzyżenie pomoże pozbyć się problemów zdrowotnych, ale nie należy o tej porze leczyć zębów.

Aby przyciągnąć właściwe, a przede wszystkim osoby, których potrzebujesz, powinnaś ufarbować włosy na jasny odcień.

Aby przyciągnąć kosmiczną energię, w dzisiejszej fryzurze należy zastosować metalową biżuterię.

Dzisiaj kreatywność jest aktywna. Wszystkie nagłe pomysły mogą zostać natychmiast zrealizowane. Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu, dziś wskaże Ci drogę do harmonii i miłości. Staraj się uważnie obserwować to, co dzieje się wokół Ciebie, aby stać się częścią otaczającego Cię świata.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dniem tygodnia jest sobota. Strzyżenie pomaga pozbyć się samotności, niezadowolenia z siebie, zwiększa poczucie własnej wartości. Uważa się również, że pomaga usunąć niektóre problemy, które powstały z winy innych, ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button