Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 14 września 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 14.09.2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na wrzesień 2025

Charakterystyka Księżyca 14 września 2025 r.

W dniu 14.09.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Trzeciej Kwadry (przychodzi 14.09.2025 o godzinie 13:35)" . Jest to 22. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Bliźnięta ♊. Procent oświetlenia księżyca wynosi 51%. Wschód Księżyca o 21:03 i zachód słońca o 15:56.

Chronologia dni księżycowych

  • 22 dzień księżycowy od 20:17 13.09.2025 do 21:03 14.09.2025
  • 23 dzień księżycowy od 21:03 14.09.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Bliźniętach ♊ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na fryzurę 14 września 2025

Księżyc w znaku zodiaku Bliźnięta ( ⚪)

Księżyc w Bliźniętach. Ogólny stan włosów pod wpływem tego znaku nie ulegnie zmianie. Dzisiejsze strzyżenie przyspieszy wzrost włosów, ale włosy staną się niesforne, to praktycznie nie wpłynie na jakość włosów, ale same włosy mogą zacząć się kręcić.

Dzisiejsza fryzura powinna być lekka, zwiewna, nie przeciążaj jej zbyt dużymi elementami dekoracyjnymi, lepiej z nich zrezygnować w ogóle.

Dzień nadaje się do kręcenia, w tym chemicznego, koloryzacji włosów, tonowania.

22 dzień księżycowy ( ⚪)

14 września 2025 o 12:00 — 22 dnia księżycowego. Nowa fryzura zwiększy Twoje znaczenie w środowisku i poprawi stan zdrowia, w szczególności układu oddechowego. Ale nie obcinaj włosów zbyt często, ponieważ włosy rosną wolniej podczas słabnącego księżyca.

Farbuj włosy naturalnie, aby poprawić ogólne samopoczucie.

Powinnaś wybrać spokojną fryzurę, która powinna niejako równoważyć twoje połączenie z kosmosem.

Staraj się czesać włosy tak często, jak to możliwe. Dziś jest swego rodzaju dzień objawienia, dziś możesz nauczyć się czegoś świętego, czegoś, co będzie mogło zmienić Twoje życie i wpłynąć na życie Twojego otoczenia.

Czujesz pragnienie przygody i podróży. Jeśli nie masz teraz możliwości podróżowania, to po prostu śnij, fantazjuj, jak i gdzie chciałbyś pojechać. Dzisiejszy dzień będzie bardzo produktywny dla osób wykonujących zawody kreatywne.

Trzecia ćwiartka ( ⚪)

Księżyc jest w fazie trzeciej kwadry. Neutralny czas na strzyżenie i koloryzację włosów.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to niedziela. Zabronione! W tym dniu twoje połączenie z osobistym egregorem (aniołem stróżem) jest tak silne, jak to tylko możliwe. Jeśli tego dnia zmienisz coś w ciele, a tym bardziej odetniesz jakąś część, możesz zerwać połączenie z kosmosem. Nawiasem mówiąc, zalecenia te w pełni dotyczą nie tylko włosów, ale także paznokci.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button