Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 16 września 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 16 września 2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na wrzesień 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 16 września 2025 r.

W dniu 16.09.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 24 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Rak ♋. Procent oświetlenia księżyca wynosi 29%. Wschód księżyca o 23:41 i zachód słońca o 17:27.

Chronologia dni księżycowych

  • 24 dzień księżycowy od 22:14 15.09.2025 do 23:41 16.09.2025
  • 25 dzień księżycowy od 23:41 16.09.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Raku ♋ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 16 września 2025

Księżyc w znaku zodiaku Rak ( 🔴)

Księżyc w Raku. Wpływ tego znaku na twoje włosy sprawi ci wiele niedogodności. Włosy staną się niesforne, prawie wszystkie manipulacje w celu ułożenia włosów i nadania im pożądanego kształtu zakończą się niepowodzeniem.

Jeżeli chcesz pozbyć się nadmiernej opieki nad bliskimi lub przestać troszczyć się o swoich bliskich zanadto, powinnaś obciąć włosy już dziś. Ale jeśli twój związek nie jest najcieplejszy i najbardziej ufny, powinieneś odmówić strzyżenia.

W przypadku włosów suchych i zniszczonych niezwykle skuteczne będą zabiegi lecznicze i odżywcze.

24 dzień księżycowy ( ⚪)

16 września 2025 o 12:00 — 24 dnia księżycowego. Jeszcze dziś nowa fryzura doda Ci ogromnej ilości energii. Obetnij włosy, jeśli chcesz zachować nową fryzurę przez długi czas.

Jeśli szukasz nowej pracy lub chcesz zaimponować swojemu szefowi, powinieneś ufarbować włosy naturalnymi barwnikami w ciemnym odcieniu.

Objętość loków w Twojej stylizacji przyciągnie pozytywną energię.

Dzisiaj możesz pogrążyć się w smutku i tęsknocie, pogrążyć się w zwątpieniu i duchowej nierównowadze. Poczujesz się samotny i niezrozumiany, mogą pojawić się nieuzasadnione lęki i uczucie rozpaczy. Spędź dzień sam, spróbuj odnaleźć wewnętrzną harmonię i spokój.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to wtorek. Ten dzień tygodnia może uchronić Cię przed niespodziankami, uchronić przed kłopotami, a nawet pomóc uzyskać pomoc.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button