Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 17 września 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 17.09.2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na wrzesień 2025

Charakterystyka Księżyca 17 września 2025 r.

W dniu 17.09.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 25 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 20%. Wschód księżyca o —:— i zachód słońca o 17:46.

Chronologia dni księżycowych

  • 25 dzień księżycowy od 23:41 16.09.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Raku ♋ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ (08:35 17.09.2025)

Wpływ księżyca na fryzurę 17 września 2025

Księżyc w znaku Lwa ( 🟢)

Księżyc w Lwie. Pod jego wpływem włosy stają się grubsze. Ogólnie rzecz biorąc, dzisiaj jest świetny dzień na wizytę u mistrza fryzjerskiego. Prawie wszystkie zabiegi na włosach, strzyżenie, stylizacja, koloryzacja, tonowanie, rozjaśnianie zakończą się sukcesem.

Jeśli dzisiaj planowałaś małą trwałą, to lepiej ją przełożyć, włosy dzisiaj są bardzo kręcone, a sama trwała ondulacja bardzo trwała, więc efekt może Cię nie zadowolić.

Jeśli chcesz pozbyć się pecha i przyciągnąć pozytywną energię, powinieneś obciąć włosy już dziś.

25 dzień księżycowy ( 🔴)

17 września 2025 o 12:00 — 25 dnia księżycowego. Dzisiejsze strzyżenie może negatywnie wpłynąć na Twój stan psychiczny.

farbując włosy dzisiaj, możesz wplątać się w niechciany konflikt, tym samym wywrzeć negatywne wrażenie na innych i zepsuć swoją pozycję w społeczeństwie.

Aby chronić się przed zewnętrznymi negatywnymi czynnikami, powinieneś, jeśli to możliwe, spędzić dzień w kapeluszu.

Dzień wymaga podejmowania świadomych i przemyślanych decyzji, nie należy w pośpiechu rozwiązywać ważnych spraw. Dbaj o siebie, okazuj trochę miłości i dbaj o siebie. Pamiętaj, że tylko Ty jesteś odpowiedzialny za swoje dobre samopoczucie. Postaraj się spędzić dzień na relaksie, przestań stawiać sobie wygórowane wymagania. Spróbuj wypromieniować energię miłości przez swoje włosy, a kosmos Ci odpowie.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to środa. Pomoże nawiązać relacje z ludźmi, wyeliminować zamieszanie w czynach i myślach. Często strzyżenie włosów w ten dzień tygodnia staje się zwiastunem nieoczekiwanych wiadomości opartych na astronomicznych danych faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button