Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 18 września 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 18 września 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na wrzesień 2025

Charakterystyka Księżyca 18 września 2025 r.

W dniu 18.09.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 26. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 12%. Wschód księżyca o 01:13 i zachód słońca o 17:58.

Chronologia dni księżycowych

  • 25 dzień księżycowy od 23:41 16.09.2025 do 01:13 18.09.2025
  • 26 dzień księżycowy od 01:13 18.09.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na fryzurę 18 września 2025

Księżyc w znaku Lwa ( 🟢)

Księżyc w Lwie. Pod jego wpływem włosy stają się grubsze. Ogólnie rzecz biorąc, dzisiaj jest świetny dzień na wizytę u mistrza fryzjerskiego. Prawie wszystkie zabiegi na włosach, strzyżenie, stylizacja, koloryzacja, tonowanie, rozjaśnianie zakończą się sukcesem.

Jeśli dzisiaj planowałaś małą trwałą, to lepiej ją przełożyć, włosy dzisiaj są bardzo kręcone, a sama trwała ondulacja bardzo trwała, więc efekt może Cię nie zadowolić.

Jeśli chcesz pozbyć się pecha i przyciągnąć pozytywną energię, powinieneś obciąć włosy już dziś.

26 dzień księżycowy ( 🔴)

18 września 2025 o 12:00 — 26 dnia księżycowego. Dzisiejsze strzyżenie powinno zostać przełożone, w przeciwnym razie możesz wpaść w szpony smutku i depresji.

Jeśli masz ważne spotkanie, na którym chcesz zrobić wrażenie, pomyśl o przefarbowaniu włosów na naturalny kolor naturalnymi barwnikami.

Dzisiejsza fryzura powinna być wysoka, przy okazji może być bujna, ale nie powinna być zbyt pretensjonalna, postaraj się, aby wszystko wyglądało jak najbardziej naturalnie.

Dzisiejszy dzień przynosi niestabilne podłoże emocjonalne. Możesz być w stanie niepewności, tak jak wahadło może kołysać Cię z boku na bok. Może cię uderzyć różnorodność i absurdalność twoich pragnień, od uzasadnionych po najbardziej nie do przyjęcia. Istnieje możliwość niezgody i konfliktu z innymi i krewnymi. Nie ulegaj pokusom i nie pakuj się w poważne kłopoty jutro wszystko wróci do normy.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to czwartek. Pomoże wzmocnić Twój autorytet, zwiększy poczucie własnej wartości i pewność siebie. , opiera się na danych astronomicznych o fazach księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button