Kalendarz księżycowy dla strzyżenia i koloryzacji włosów 3 września 2025: czy to sprzyjający dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 3 września 2025 r. wg księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na wrzesień 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 3 września 2025 r.

W dniu 09.03.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To 11 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ♑. Procent oświetlenia księżyca wynosi 79%. Wschód księżyca o 18:14 i zachód słońca o —:—.

Chronologia dni księżycowych

  • 11 dzień księżycowy od 17:41 09.02.2025 do 18:14 03.09.2025
  • 12 dzień księżycowy od 18:14 09.03.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Koziorożcu ♑ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 3 września 2025

Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ( 🟢)

Księżyc w Koziorożcu. Ogólny wpływ Księżyca na stan włosów w tym okresie jest niezwykle pozytywny. Strzyżenie doda włosom siły i zdrowia. Po nim włosy mniej się rozdwajają, stają się grubsze i mocniejsze, wypadanie włosów zostanie znacznie ograniczone.

Koloryzacja i tonowanie odniesie sukces, zwłaszcza farbowanie siwych włosów, można nawet poeksperymentować z kolorem. Dobry okres na trwałą ondulację, nie zaszkodzi włosom.

Lepiej wybrać spokojną, nie pretensjonalną fryzurę, staraj się nie przesadzać z dodatkami.

11 dzień księżycowy ( 🟢)

3 września 2025 o 12:00 — 11 dnia księżycowego. Strzyżenie dzisiaj pozwoli ci zachować zdrowie i uchronić cię przed negatywną energią urazy. Farbowanie włosów barwnikami roślinnymi ułatwi rozwiązywanie problemów biznesowych i zawodowych.

Fryzura dzisiaj powinna być starannie przemyślana i równie starannie ułożona, by nie zrywać połączenia z przestrzenią. Dziś musisz kontrolować swoje działania, ponieważ mogą one spowodować przypływ zarówno pozytywnej, jak i negatywnej energii. Dziś „zapach biznesu” zaczyna się pogarszać. Dziś poradzisz sobie z wieloma informacjami.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to środa. Pomoże nawiązać relacje z ludźmi, wyeliminować zamieszanie w czynach i myślach.Często strzyżenie włosów w ten dzień tygodnia staje się zwiastunem nieoczekiwanych wiadomości opartych na astronomicznych danych faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja