Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 4 września 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 4 września 2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na wrzesień 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 4 września 2025 r.

W dniu 09.04.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To 12 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ♑. Procent oświetlenia księżyca wynosi 87%. Wschód księżyca o 18:34 i zachód słońca o 00:17.

Chronologia dni księżycowych

  • 12 dzień księżycowy od 18:14 03.09.2025 do 18:34 09.04.2025
  • 13 dzień księżycowy od 18:34 09.04.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Koziorożcu ♑ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Wodniku ♒ (13:41 09.04.2025)

Wpływ księżyca na fryzurę 4 września 2025

Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ( 🟢)

Księżyc w Koziorożcu. Ogólny wpływ Księżyca na stan włosów w tym okresie jest niezwykle pozytywny. Strzyżenie doda włosom siły i zdrowia. Po nim włosy mniej się rozdwajają, stają się grubsze i mocniejsze, wypadanie włosów zostanie znacznie ograniczone.

Koloryzacja i tonowanie odniesie sukces, zwłaszcza farbowanie siwych włosów, można nawet poeksperymentować z kolorem. Dobry okres na trwałą ondulację, nie zaszkodzi włosom.

Lepiej wybrać spokojną, nie pretensjonalną fryzurę, staraj się nie przesadzać z dodatkami.

12 dzień księżycowy ( ⚪)

4 września 2025 o 12:00 — 12 dnia księżycowego. Obcinanie włosów dzisiaj przyniesie materialne dobre samopoczucie. Kolorowanie naturalnymi barwnikami również przyciągnie energię pieniężną.

Dzisiejsza fryzura, niezwykła i jasna, przyciągnie wzrok płci przeciwnej i pomoże rozwiązać problemy na froncie osobistym.

Dzisiaj nawiedzi Cię chęć nieodpłatnej pomocy, rozwoju duchowego, doskonalenia się. Lepiej odłożyć ważne negocjacje finansowe zaplanowane na dziś, istnieje ryzyko nie znalezienia wspólnego języka z przeciwnikiem.

Każda interakcja z włosami przyciągnie do Ciebie różne energie, dzięki czemu zyskasz siłę, spokój i równowagę.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to czwartek. Pomoże wzmocnić Twój autorytet, zwiększy poczucie własnej wartości i pewność siebie. , opiera się na danych astronomicznych o fazach księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja