Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 6 września 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 6 września 2025 r. wg księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na wrzesień 2025

Charakterystyka Księżyca 6 września 2025 r.

W dniu 09.06.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To 14 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Wodnik ♒. Procent oświetlenia księżyca wynosi 98%. Wschód księżyca o 18:56 i zachód słońca o 03:20.

Chronologia dni księżycowych

  • 14 dzień księżycowy od 18:47 09.05.2025 do 18:56 09.06.2025
  • 15 dzień księżycowy od 18:56 06.09.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Wodniku ♒ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Rybach ♓ (19:02 09.06.2025)

Wpływ księżyca na fryzurę 6 września 2025

( ⚪)

Księżyc w Wodniku. Wpływ znaku na jakość włosów jest w ogóle niezauważalny. Dziś jest dobry dzień na eksperymentalne i ekstrawaganckie fryzury i style.

Eksperymenty z nietypowym tonowaniem lub koloryzacją w jasnym, nietypowym dla Ciebie kolorze również zakończą się sukcesem.

Jeśli Twoim wyborem jest prosta, niczym nie wyróżniająca się fryzura bez skrętu, ten dzień nie jest najlepszy. Włosy mogą stać się niesforne i bez życia, trudne do ułożenia, fryzura szybko zacznie Ci przeszkadzać, istnieje też ryzyko, że włosy zaczną wypadać.

14 dzień księżycowy ( ⚪)

6 września 2025 o 12:00 — 14 dnia księżycowego. Obcięcie włosów 14 dnia księżycowego może negatywnie wpłynąć na spokój ducha, doprowadzić do depresji, a nawet strachu.

Zwycięstwo w biznesie może przyczynić się do lekkiej zmiany koloru włosów.

Fryzura powinna być jak najbardziej naturalna, pożądane jest pozostawienie przedziałka, pozwoli to uzyskać energię odrodzenia i odbudowy.

Dziś dzień aktywnego działania i realizacji planów, tym bardziej, że starczy Wam sił i inspiracji na wszystkie. Ale banalne lenistwo może przeszkadzać we wszystkim, nie powinieneś użalać się nad sobą, marnować energię na próżno. Dzisiejszy dzień upływa pod wpływem energii tworzenia. Nie bój się przemęczać planami, które na ciebie spadły, to czternastego dnia księżycowego przepływ twojej siły i energii jest prawie nieograniczony.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dniem tygodnia jest sobota. Strzyżenie pomaga pozbyć się samotności, niezadowolenia z siebie, zwiększa poczucie własnej wartości. Uważa się również, że pomaga usunąć niektóre problemy, które powstały z winy innych, ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button