Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 5 września 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 5 września 2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na wrzesień 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 5 września 2025 r.

W dniu 09.05.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Wschodzącego Księżyca" . Jest to 13. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Wodnik ♒. Procent oświetlenia księżyca wynosi 93%. Wschód księżyca o 18:47 i zachód słońca o 01:47.

Chronologia dni księżycowych

  • 13 dzień księżycowy od 18:34 09.04.2025 do 18:47 09.05.2025
  • 14 dzień księżycowy od 18:47 09.05.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Wodniku ♒ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 5 września 2025

( ⚪)

Księżyc w Wodniku. Wpływ znaku na jakość włosów jest w ogóle niezauważalny. Dziś jest dobry dzień na eksperymentalne i ekstrawaganckie fryzury i style.

Eksperymenty z nietypowym tonowaniem lub koloryzacją w jasnym, nietypowym dla Ciebie kolorze również zakończą się sukcesem.

Jeśli Twoim wyborem jest prosta, niczym nie wyróżniająca się fryzura bez skrętu, ten dzień nie jest najlepszy. Włosy mogą stać się niesforne i bez życia, trudne do ułożenia, fryzura szybko zacznie Ci przeszkadzać, istnieje też ryzyko, że włosy zaczną wypadać.

13 dzień księżycowy ( ⚪)

5 września 2025 o 12:00 — 13 dnia księżycowego. Obcinanie włosów 13 dnia księżycowego poprawi Twoje zdrowie, intuicja góruje, pozwoli rozwiązywać problemy finansowe w biznesie.

Farbowanie włosów jest dziś wysoce niepożądane. Dzisiejszą fryzurę należy traktować bardzo odpowiedzialnie, nie należy ufać jej nieznajomemu. Dziś jesteś pod wpływem nowych energii i lepiej nie ufać obcym.

Dzisiaj kosmos przemawia do Ciebie na „nowych częstotliwościach”, co pozwoli Ci osiągać doskonałe rezultaty w prawie wszystkich przedsięwzięciach. Postaraj się spędzać więcej czasu z najbliższymi, bo dziś jest okazja, by załagodzić pewne różnice i osiągnąć harmonię. Dziś będziesz chciał odwiedzić przyrodę, trochę sentymentalizmu może Cię ogarnąć.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to piątek. Nie polecam, nie odwiedzaj fryzjera. Zdaniem astrologów w tym dniu procesy biochemiczne w organizmie są powolne, a po piątkowym strzyżeniu włosy nie będą dobrze rosły.Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach cyklu księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button