Ślub 29 listopada 2023 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 29.11.2023 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie.Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzlistopadowy księżycowy kalendarz ślubów 2023

Charakterystyka Księżyca w dniu 29 listopada 2023 r.

W dniu 29.11.2023 o godzinie 12:00 księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 16 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Rak ♋. Procent oświetlenia księżyca wynosi 96%. Wschód księżyca o 16:45 i zachód słońca o 11:29.

Chronologia dni księżycowych

  • 16 dzień księżycowy od 15:59 28.11.2023 do 16:45 29.11.2023
  • 17 dzień księżycowy od 16:45 29.11.2023 do następnego dnia
  • Księżyc w Bliźniętach ♊ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Raku ♋ (09:40 29.11.2023)

Wpływ Księżyca na ślub 29 listopada 2023

Księżyc w znaku Raka ( 🟢)

Księżyc w Raku. Jeśli dla Ciebie rodzina to tylko forteca, to ślub w okresie, gdy Księżyc jest pod wpływem znaku Raka jest dla Ciebie. Kiedy Księżyc jest w Raku, zawiera się najwięcej małżeństw.

Tworząc rodzinę w tym okresie, możesz być pewien, że nie spotka Cię tam zdrada, kłamstwa czy nieporozumienia. Aby twoje życie było jasne i bogate, ten związek może uczynić wakacje z najważniejszej okazji.

Taka para jest zawsze otoczona wiernymi i oddanymi przyjaciółmi, którzy będą wspierać zarówno w święta jak i w trudnych chwilach.

16 dzień księżycowy ( 🔴)

29 listopada 2023 o 12:00 — 16 dnia księżycowego. W tym okresie następuje odpływ energii księżycowej i astralnej, więc małżeństwa i uroczystości w tym dniu nie są sprzyjające.

Małżeństwo zawarte w tym dniu będzie nękane różnego rodzaju trudnościami, problemami materialnymi, zdrowotnymi, które mogą znacząco popsuć relacje partnerów.

Jednak ten dzień jest wyjątkowo sprzyjający propozycji stworzenia sojuszu.

Ubywający księżyc ( 🔴)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca.Trzecia faza księżyca nie jest najlepszym czasem na ślub. Energia zaczyna słabnąć, a ślub może wydawać Ci się marnotrawstwem i zbędnością, co może zrujnować Twoje relacje z partnerem. Cicha i skromna rejestracja wystarczy na ten okres.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to środa. Umawianie się na rejestrację w tym dniu nie jest tego warte. Dzień mija pod wpływem Merkurego, który nie przyniesie szczęścia nowożeńcom. Relacje między małżonkami szybko zanikną, a ludzie stracą zainteresowanie sobą, co prędzej czy później doprowadzi do rozwodu.Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach księżyca i nie są bezpośrednie wezwanie do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button