Księżycowy kalendarz biznesowy na 29 listopada 2023: sprzyjający czy niekorzystny dzień dla biznesu?

Disclaimer

Sprawy księżycowe 29 listopada 2023 według kalendarza księżycowego. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o sprawach księżycowych na cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni dla spraw księżycowych na dziś lub na inny termin.listopadowy kalendarz księżycowy 2023

Charakterystyka Księżyca w dniu 29 listopada 2023 r.

W dniu 29.11.2023 o godzinie 12:00 księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 16 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Rak ♋. Procent oświetlenia księżyca wynosi 96%. Wschód księżyca o 16:45 i zachód słońca o 11:29.

Chronologia dni księżycowych

  • 16 dzień księżycowy od 15:59 28.11.2023 do 16:45 29.11.2023
  • 17 dzień księżycowy od 16:45 29.11.2023 do następnego dnia
  • Księżyc w Bliźniętach ♊ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Raku ♋ (09:40 29.11.2023)

Wpływ Księżyca na biznes 29 listopada 2023

Księżyc w znaku zodiaku Rak ( 🔴)

Księżyc w Raku. Zwiększona emocjonalność, wrażliwość jest możliwa. Zaleca się wykonywanie wszystkich prac domowych, tworzenie domowego komfortu, opiekę i patronowanie bliskim.

Nie warto robić poważnych rzeczy.

16 dzień księżycowy ( 🟢)

29 listopada 2023 o 12:00 — 16 dnia księżycowego. Jeden z czystych dni, jasny, bardzo spokojny. Głównym warunkiem jest ciągłe pozostawanie w stanie harmonii i równowagi, nawet jeśli ktoś Cię obraził lub obraził.

Wybacz kolegom lub domownikom ich bezceremonialne zachowanie, ale w żadnym wypadku nie ucz ich życia. Dzień poszerzania możliwości zawodowych i podnoszenia wartości poprzez poprawę jakości działań, organizację wewnętrzną.

To dzień, w którym wyniki zajęć mogą stanowić realną zachętę do doskonalenia umiejętności. Polecamy pozytywne emocje. Umiar, nie trzeba gorliwości.

Staraj się nie okazywać niezadowolenia. Echo pierwszego dnia księżycowego. Sprawdź, czy Twoje plany są realistyczne.

Ubywający księżyc ( 🔴)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Żywotność ludzkiego ciała jest zmniejszona. Szybciej się męczy, jego reakcje zwalniają. Osoba traci energię i staje się mniej aktywna.

W tym okresie emocjonalnego i fizycznego upadku bardziej celowe jest angażowanie się w ugruntowane interesy, które nie wymagają dużego wysiłku.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to środa. Ten dzień pomoże nawiązać relacje z ludźmi, wyeliminować zamęt w czynach i myślach, ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych na temat faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button