Ślub 28 lutego 2024 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 28 lutego 2024 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie.Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzkalendarz ślubów księżycowych na luty 2024

Charakterystyka Księżyca w dniu 28 lutego 2024 r.

W dniu 28.02.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 19 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Waga ♎. Procent oświetlenia księżyca wynosi 87%. Wschód księżyca o 22:40 i zachód słońca o 08:23.

Chronologia dni księżycowych

  • 19 dzień księżycowy od 21:23 27.02.2024 do 22:40 28.02.2024
  • 20 dzień księżycowy od 22:40 28.02.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Wadze ♎ trwa od ostatniego dnia

Wpływ Księżyca na ślub 28 lutego 2024

Księżyc w znaku zodiaku Waga ( 🟢)

Księżyc w Wadze. Związki zawarte w okresie wpływu Wagi wyróżniają się na tle innych romantyzmem, ekstrawagancją i wzniosłością.

Nawet po wielu latach spędzonych razem, taka para zachowuje uczucia czułej i romantycznej miłości w związku, co pozwala parze spędzać jak najwięcej czasu razem.

Z każdym rokiem będziecie się coraz bardziej zbliżać, spędzać ze sobą coraz więcej czasu, cieszyć się wspólnie spędzonym czasem iw końcu po prostu nie wyobrażacie sobie życia bez siebie.

19 dzień księżycowy ( 🔴)

28 lutego 2024 o 12:00 — 19 dnia księżycowego. Dzień kategorycznie nie nadaje się na fatalne i odpowiedzialne wydarzenia, zwłaszcza na związek małżeński.

Uważa się, że właśnie w tym dniu osoba zawiera umowę i przyjmuje negatywną stronę partnera jako towarzysza. Związki prawdopodobnie staną na skraju rozwodu i ostatecznie dojdą do logicznego końca.

Ubywający księżyc ( 🔴)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Trzecia faza księżyca nie jest najlepszym czasem na ślub. Energia zaczyna słabnąć, a ślub może wydawać Ci się marnotrawstwem i zbędnością, co może zrujnować Twoje relacje z partnerem. Na ten okres odpowiednia jest cicha i skromna rejestracja.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to środa. Umawianie się na rejestrację w tym dniu nie jest tego warte. Dzień mija pod wpływem Merkurego, który nie przyniesie szczęścia nowożeńcom. Relacje między małżonkami szybko zanikną, a ludzie stracą zainteresowanie sobą, co prędzej czy później doprowadzi do rozwodu.Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach księżyca i nie są bezpośrednie wezwanie do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button