Księżycowy kalendarz biznesowy na 28 lutego 2024: sprzyjający czy niekorzystny dzień dla biznesu?

Disclaimer

Sprawy księżycowe 28 lutego 2024 według kalendarza księżycowego. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o sprawach księżycowych na cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni dla spraw księżycowych na dziś lub na inny termin.kalendarz księżycowy na luty 2024

Charakterystyka Księżyca w dniu 28 lutego 2024 r.

W dniu 28.02.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 19 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Waga ♎. Procent oświetlenia księżyca wynosi 87%. Wschód księżyca o 22:40 i zachód słońca o 08:23.

Chronologia dni księżycowych

  • 19 dzień księżycowy od 21:23 27.02.2024 do 22:40 28.02.2024
  • 20 dzień księżycowy od 22:40 28.02.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Wadze ♎ trwa od ostatniego dnia

Wpływ Księżyca na sprawy 28 lutego 2024

Księżyc w znaku zodiaku Waga ( ⚪)

Księżyc w Wadze. Możesz zawierać nowe znajomości, przyjmować gości, komunikować się z partnerami w małżeństwie i biznesie. W tym czasie najlepiej pójdą prace związane z dekoracją otaczającej przestrzeni, z public relations i partnerstwem.

Dobry okres dla artystów, historyków sztuki, a także prawników, socjologów i psychologów poradni. Ważne decyzje lepiej odłożyć na później.

19 dzień księżycowy ( 🔴)

28 lutego 2024 o 12:00 — 19 dnia księżycowego. Dzień poszerzania możliwości zawodowych i podnoszenia wartości poprzez poprawę jakości działań, organizację wewnętrzną.

To dzień, w którym wyniki zajęć mogą stanowić realną zachętę do doskonalenia umiejętności. Polecamy pozytywne emocje. Strzeżcie się pijaków i kłamców. Otrzymujemy nagrody za dumę. Dzień naszych złudzeń i błędów.

Ubywający księżyc ( 🔴)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Żywotność ludzkiego ciała jest zmniejszona. Szybciej się męczy, jego reakcje zwalniają. Osoba traci energię i staje się mniej aktywna.

W tym okresie emocjonalnego i fizycznego upadku bardziej celowe jest angażowanie się w ugruntowane interesy, które nie wymagają dużego wysiłku.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to środa. Ten dzień pomoże nawiązać relacje z ludźmi, wyeliminować zamieszanie w czynach i myślach.

Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button