Ślub 17 czerwca 2024 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 17 czerwca 2024 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie. Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzczerwcowy kalendarz ślubów księżycowych 2024

Charakterystyka Księżyca w dniu 17 czerwca 2024 r.

W dniu 17.06.2024 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To 11 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Skorpion ♏. Procent oświetlenia księżyca wynosi 78%. Wschód księżyca o 16:14 i zachód słońca o 01:14.

Chronologia dni księżycowych

  • 11 dzień księżycowy od 14:56 16.06.2024 do 16:14 17.06.2024
  • 12 dzień księżycowy od 16:14 17.06.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Wadze ♎ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Skorpionie ♏ (09:47 17.06.2024)

Wpływ księżyca na ślub 17 czerwca 2024

Księżyc w znaku Skorpiona ( ⚪)

Księżyc w Skorpionie. Para, która zdecyduje się zalegalizować swoje małżeństwo w dniu, w którym Księżyc będzie pod wpływem Skorpiona, zostanie wystawiona na próbę przez zazdrość.

Aby uniknąć trudności lub konfliktów związanych z tym uczuciem, od samego początku trzeba być ze sobą szczerym i szczerym, co doprowadzi do życzliwego i opartego na zaufaniu związku.

Między takimi partnerami powstanie silna psychologiczna więź, która dosłownie zastąpi telefon. Narodziny długo wyczekiwanego dziecka będą prawdziwym świętem i rozwiązaniem wielu problemów.

11 dzień księżycowy ( ⚪)

17 czerwca 2024 o 12:00 — 11 dnia księżycowego. Jeśli wspólnie omówiliście wszystkie subtelności życia rodzinnego, jesteście pewni swoich uczuć i ufacie sobie nawzajem, wasz związek będzie pomyślny.

Nie martw się ludźmi o cechach przywódczych, którzy są gotowi wziąć odpowiedzialność za siebie i swoich bliskich. Nastroje w rodzinach tworzonych w te księżycowe dni będą zmienne, ale nie zawsze doprowadzą do ich upadku.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Druga faza przybywającego księżyca jest całkiem odpowiednia dla małżeństwa i jest bardzo korzystna, choć trochę niejednoznaczna.

Wpływ dnia tygodnia ( ⚪)

Dzień tygodnia to poniedziałek. Jeśli chodzi o organizację uroczystości weselnej, nie jest to jednoznaczny dzień. Ludzi wchodzących w ten dzień w sojusz łączy subtelna więź emocjonalna, która wypełnia, a czasem wręcz przytłacza uczuciami. Nastroje w tej parze będą się ciągle zmieniać, co jeszcze długo utrzyma w sobie pasję.Na naszej stronie ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button