Ślub 21 czerwca 2024 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 21 czerwca 2024 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie. Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzczerwcowy kalendarz ślubów księżycowych 2024

Charakterystyka Księżyca w dniu 21 czerwca 2024 r.

W dniu 21.06.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „Wschodzącego Księżyca”. To 15 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Strzelec ♐. Procent oświetlenia księżyca wynosi 99%. Wschód księżyca o 21:46 i zachód słońca o 02:14.

Chronologia dni księżycowych

  • 15 dzień księżycowy od 20:29 20.06.2024 do 21:46 21.06.2024
  • 16 dzień księżycowy od 21:46 21.06.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Strzelcu ♐ trwa od ostatniego dnia

Wpływ Księżyca na ślub 21 czerwca 2024

Księżyc w znaku Strzelca ( 🟢)

Księżyc w Strzelcu. Podstawą silnego i trwałego związku, zawartego w okresie wpływu na Księżyc Strzelca, jak we wszystkich innych małżeństwach, będzie zaufanie.

Dzięki temu, że będziecie sobie całkowicie ufać, będziecie mogli stale się doskonalić, poszerzać swoje horyzonty i zainteresowania. Małżeństwo będzie się umacniać z każdym rokiem, ponieważ będziecie się wzajemnie rozwijać i uczyć czegoś nowego.

W takim związku jest miejsce na prawie wszystko: religię, edukację, sport, filozofię, podróże. Przez całe życie będziesz gromadzić przyjemne wspomnienia. Staniecie się najlepszymi przyjaciółmi, szczęśliwymi ludźmi.

15 dzień księżycowy ( ⚪)

21 czerwca 2024 o 12:00 — 15 dnia księżycowego. Jeśli jesteś młoda, to z powodu niedojrzałości i niemożności wzajemnego zaakceptowania się bez wyrzeczeń z obu stron powinnaś odmówić przyjęcia weselnego w tym dniu.

W przeciwieństwie do par młodych, pary dojrzałe mogą ustalić datę rejestracji małżeństwa na ten dzień. Jeśli zdecydujesz się na ślub w dość dojrzałym wieku, dzisiaj to małżeństwo będzie pomyślne i przyniesie tylko pozytywne emocje.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Druga faza przybywającego księżyca jest całkiem odpowiednia dla małżeństwa i jest bardzo korzystna, choć trochę niejednoznaczna.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to piątek. Wenus rządzi tym dniem tygodnia. Ta planeta sprzyja kochankom i pomaga im w każdy możliwy sposób. Jeśli planujesz zarejestrować swój związek w tym dniu, twoja rodzina będzie silna i szczęśliwa. Między małżonkami zapanuje harmonia i wzajemne zrozumienie. Dane faz księżyca nie są bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button