Księżycowy kalendarz biznesowy na 21 czerwca 2024: sprzyjający czy niekorzystny dzień dla biznesu?

Disclaimer

Sprawy księżycowe 21 czerwca 2024 według kalendarza księżycowego. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o sprawach księżycowych na cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni dla spraw księżycowych na dziś lub na inny termin.kalendarz księżycowy na czerwiec 2024

Charakterystyka Księżyca w dniu 21 czerwca 2024 r.

W dniu 21.06.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „Wschodzącego Księżyca”. To 15 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Strzelec ♐. Procent oświetlenia księżyca wynosi 99%. Wschód księżyca o 21:46 i zachód słońca o 02:14.

Chronologia dni księżycowych

  • 15 dzień księżycowy od 20:29 20.06.2024 do 21:46 21.06.2024
  • 16 dzień księżycowy od 21:46 21.06.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Strzelcu ♐ trwa od ostatniego dnia

Wpływ Księżyca na sprawy 21 czerwca 2024

Księżyc w znaku zodiaku Strzelec ( ⚪)

Księżyc w Strzelcu. Ten czas sprzyja rozwiązywaniu problemów prawnych, rozpoczynaniu postępowań sądowych, składaniu raportów, wniosków, a także rozpoczynaniu współpracy z firmami zagranicznymi.

Zły czas na budowę, roboty ziemne, prace kamieniarskie.

15 dzień księżycowy ( 🔴)

21 czerwca 2024 o 12:00 — 15 dnia księżycowego. To jeden z krytycznych dni! Okres pokus cielesnych i bitew astralnych. W tym dniu wewnętrzny wąż każdej osoby jest aktywowany.

Dobrze jest dokonać konkretnych, ale niewielkich inwestycji sił i środków na utrzymanie wewnętrznych działań (dom, świat wewnętrzny, miejsce pracy, zespół). Ten dzień będzie wymagał konkretyzacji wysiłków i celowego wydatkowania energii i zasobów.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Ludzie czują się lepiej, poprawia się ich nastrój, aktywność fizyczna i emocjonalna. Osoba staje się bardziej energiczna i odnosi sukcesy w biznesie.

Dlatego wszystkie najważniejsze i najbardziej odpowiedzialne sprawy należy zaplanować na ten okres zdrowienia emocjonalnego i fizycznego.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to piątek. Nie zaleca się robienia ważnych rzeczy.Proszę poczekać na bardziej sprzyjający okres i nie jest to bezpośrednie wezwanie do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button