Ślub 23 czerwca 2024 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 23 czerwca 2024 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie. Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzczerwcowy kalendarz ślubów księżycowych 2024

Charakterystyka Księżyca w dniu 23 czerwca 2024 r.

W dniu 23.06.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 17 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ♑. Procent oświetlenia księżyca wynosi 98%. Wschód księżyca o 23:16 i zachód słońca o 04:09.

Chronologia dni księżycowych

  • 17 dzień księżycowy od 22:41 22.06.2024 do 23:16 23.06.2024
  • 18 dzień księżycowy od 23:16 23.06.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Koziorożcu ♑ trwa od ostatniego dnia

Wpływ Księżyca na ślub 23 czerwca 2024

Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ( 🔴)

Księżyc w Koziorożcu. Związki zalegalizowane w okresie Koziorożca mogą się zdezaktualizować i przejść do takich, które są utrzymywane tylko dzięki wspólnej sprawie. Wielu wyda się to normą, ale w takich związkach często zapomina się o miłości io tym, że szczęście rodzinne należy chronić i o nie dbać.

W takim sojuszu partnerzy nieustannie starają się mieć wszystko pod kontrolą i dominować, powstrzymywać swoje emocje, ale jednocześnie potrafią kochać i troszczyć się o swojego partnera.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że życie przemija i musisz mieć czas, aby dać swojemu współmałżonkowi jak najwięcej miłości i troski.

17 dzień księżycowy (🟢)

23 czerwca 2024 o 12:00 — 17 dnia księżycowego. Wszystkie ważne wydarzenia zaplanowane na ten dzień zakończą się sukcesem. Dla związku małżeńskiego okres jest więcej niż odpowiedni.

Życie rodzinne będzie szczęśliwe i nie przyćmione codziennymi problemami, dzieci urodzone w tym związku będą tylko zadowolić rodziców.

Jeśli w pełni ufasz swojemu partnerowi, a on ufa tobie, małżeństwo będzie silne i długie.

Ubywający księżyc ( 🔴)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Trzecia faza księżyca nie jest najlepszym czasem na ślub. Energia zaczyna słabnąć, a ślub może wydawać Ci się marnotrawstwem i zbędnością, co może zrujnować Twoje relacje z partnerem.Cicha i skromna rejestracja wystarczy na ten okres.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to niedziela. Świetny dzień na ślub. Wpływ Słońca korzystnie wpływa na relacje między przyszłymi małżonkami. To Słońce zapewni małżonkom ciepły i świąteczny związek, pełne zrozumienie i wzajemną troskę o siebie.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych na temat faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button