Księżycowy kalendarz biznesowy na 23 czerwca 2024: sprzyjający czy niekorzystny dzień dla biznesu?

Disclaimer

Sprawy księżycowe 23 czerwca 2024 według kalendarza księżycowego. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o sprawach księżycowych na cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni dla spraw księżycowych na dziś lub na inny termin.kalendarz księżycowy na czerwiec 2024

Charakterystyka Księżyca w dniu 23 czerwca 2024 r.

W dniu 23.06.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 17 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ♑. Procent oświetlenia księżyca wynosi 98%. Wschód księżyca o 23:16 i zachód słońca o 04:09.

Chronologia dni księżycowych

  • 17 dzień księżycowy od 22:41 22.06.2024 do 23:16 23.06.2024
  • 18 dzień księżycowy od 23:16 23.06.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Koziorożcu ♑ trwa od ostatniego dnia

Wpływ Księżyca na sprawy 23 czerwca 2024

Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ( ⚪)

Księżyc w Koziorożcu. Prawdopodobnie ma do czynienia z wyższymi organizacjami. Z władzami w ogóle, ze starszymi. Możliwe, że sprawy zwolnią, pojawią się przeszkody.

Zalecane: planowanie i rozpoczęcie długiej, ciężkiej pracy, przestrzeganie dyscypliny pracy. W tym okresie możesz zrobić to, co od dawna odkładane.Okres sprzyja kontaktom z wpływowymi ludźmi starszego pokolenia, budownictwu, obróbce kamienia, kupowaniu i sprzedawaniu nieruchomości, działek.

To nie jest odpowiedni czas na starania się o pracę, apelowanie do przełożonych, władz, o dotacje pieniężne, pożyczki, pożyczki.

17 dzień księżycowy ( 🔴)

23 czerwca 2024 o 12:00 — 17 dnia księżycowego. Powstrzymaj się od działalności biznesowej. To dobry dzień na zmiany personalne. Produktywne okażą się wyjazdy i negocjacje mające na celu wzmocnienie aktywności życiowej zarówno w zespole zawodowym, jak iw domu.

Ten dzień jest bardzo pomyślny dla małżeństwa – taki związek będzie długi, miłość w nim nigdy nie zgaśnie.

Ubywający księżyc ( 🔴)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Żywotność ludzkiego ciała jest zmniejszona. Szybciej się męczy, jego reakcje zwalniają. Osoba traci energię i staje się mniej aktywna.

W tym okresie emocjonalnego i fizycznego upadku bardziej celowe jest angażowanie się w ugruntowane interesy, które nie wymagają dużego wysiłku.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to niedziela. Jeśli coś zmienisz w tym dniu, powinieneś zrobić to z dużą ostrożnością.Witryna ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button