Ślub 14 maja 2024 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 14 maja 2024 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie. Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzmajowy kalendarz ślubów księżycowych 2024

Charakterystyka Księżyca 14 maja 2024

W dniu 14.05.2024 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To siódmy dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 39%. Wschód księżyca o 09:29 i zachód słońca o 02:19.

Chronologia dni księżycowych

  • 6 dzień księżycowy od 08:04 13.05.2024 do 09:29 14.05.2024
  • 7 dzień księżycowy od 09:29 14.05.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia

Wpływ Księżyca na ślub 14 maja 2024

Księżyc w znaku Lwa ( ⚪)

Księżyc w Lwie. Jeśli idealną rodziną jest dla ciebie rodzina kreatywna, to zawrzyj sojusz, gdy Księżyc podlega wpływowi ognistego znaku Lwa. W takich rodzinach zachowana jest szczerość i pasja miesiąca miodowego, małżonkowie będą się zachwycać słodkimi niespodziankami i prezentami przez całe wspólne życie.

Twój dom zawsze będzie pełen gości, bo każdemu będzie ciepło i przytulnie. Twój dom może stać się „rodzinnym gniazdem”, w którym rodzice i dzieci będą szanowani, zapanuje harmonia i wzajemne zrozumienie.

7 dzień księżycowy (🟢)

14 maja 2024 o 12:00 — 7 dnia księżycowego. Idealny czas na połączenie dwóch twórczych natur. Rodzina utworzona 7 dnia księżycowego będzie bardzo przyjazna i zżyta.

Cała rodzina będzie uczestniczyć w rozwiązywaniu wszelkich problemów, które zostaną szybko i kreatywnie rozwiązane.

Aby wakacje były udane i zapamiętane przez wszystkich jako najjaśniejsze i najfajniejsze wydarzenie, zaproś na nie jak najwięcej kreatywnych osób.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Energia pierwszej fazy księżyca jest nastawiona na stworzenie. Jeśli twoje małżeństwo nie niesie ze sobą negatywności lub nie jest małżeństwem dla pozoru, ten czas sprzyja jego zawarciu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to wtorek. Jeden z tych dni, kiedy małżeństwo nie jest tego warte. Drugi dzień tygodnia znajduje się pod patronatem Marsa – planety symbolizującej wojowniczość. Zalegalizowane w tym dniu związki rodzinne skazane są na ciągłe konflikty i kłótnie, które oczywiście nie doprowadzą do niczego dobrego.

Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach księżyca i są nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja