Księżycowy kalendarz biznesowy na 14 maja 2024: sprzyjający czy niekorzystny dzień dla biznesu?

Disclaimer

Sprawy księżycowe 14 maja 2024 według kalendarza księżycowego. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o sprawach księżycowych na cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni dla spraw księżycowych na dziś lub na inny termin.majowy kalendarz księżycowy 2024

Charakterystyka Księżyca 14 maja 2024

W dniu 14.05.2024 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To siódmy dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 39%. Wschód księżyca o 09:29 i zachód słońca o 02:19.

Chronologia dni księżycowych

  • 6 dzień księżycowy od 08:04 13.05.2024 do 09:29 14.05.2024
  • 7 dzień księżycowy od 09:29 14.05.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia

Wpływ Księżyca na biznes 14 maja 2024

Księżyc w znaku Lwa ( ⚪)

Księżyc w Lwie. Korzystny okres na odwiedzanie sklepów jubilerskich, teatrów, pałaców, ale unikaj zbędnych zmartwień. Dobry czas na realizację ambitnych planów, ale stwarza złudne wrażenie, że sił wystarczy na wszystko.

Ludzie stają się niestabilni na pochlebstwa i nieuważni podczas podpisywania dokumentów.

7 dzień księżycowy ( 🔴)

14 maja 2024 o 12:00 — 7 dnia księżycowego. prowokacyjny dzień. Możesz zostać sprowokowany do wzmożonej gadatliwości, do wypowiadania pochopnych słów.

A w tym dniu nie można gadać na próżno, a w ogóle lepiej mniej mówić. Cała otaczająca przyroda, cały świat bardzo wrażliwie reaguje na każde, nawet przypadkowo rzucone słowo.

Uważaj na słowa: wszystko co powiesz się spełni. Czegokolwiek głośno życzysz komuś lub sobie, wszystko się spełni. Kłamstwo w tym dniu jest szczególnie niebezpieczne. To wkrótce stanie się prawdą. Ale w tym dniu wszystkie dobre życzenia się spełnią.

Jeden z najważniejszych dni – położenie podstaw pod uzyskanie efektów. Możesz ocenić przyszłe owoce swojej pracy i o ile więcej wysiłku będziesz musiał włożyć w realizację swojego planu.

Dzień kontemplacji i fizycznego spokoju. Powinno być mniej zamieszania. Duże rzeczy są lepsze. Rób tylko to, co można zrobić szybko. Także nie kłam.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Ludzie czują się lepiej, poprawia się ich nastrój, aktywność fizyczna i emocjonalna. Osoba staje się bardziej energiczna i odnosi sukcesy w biznesie.

Dlatego wszystkie najważniejsze i najbardziej odpowiedzialne sprawy należy zaplanować na ten okres zdrowienia emocjonalnego i fizycznego.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to wtorek. Ten dzień może uchronić Cię przed niespodziankami, uchronić przed kłopotami, a nawet pomóc uzyskać pomoc.Witryna ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja