Księżycowy kalendarz biznesowy na 2 grudnia 2023: sprzyjający czy niekorzystny dzień dla biznesu?

Disclaimer

Sprawy księżycowe 2 grudnia 2023 według kalendarza księżycowego. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o sprawach księżycowych na cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni dla spraw księżycowych na dziś lub na inny termin.kalendarz księżycowy na grudzień 2023

Charakterystyka Księżyca w dniu 2 grudnia 2023 r.

W dniu 12.02.2023 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 19 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 76%. Wschód księżyca o 20:30 i zachód słońca o 13:10.

Chronologia dni księżycowych

  • 19 dzień księżycowy od 19:08 01.12.2023 do 20:30 02.12.2023
  • 20 dzień księżycowy od 20:30 12.02.2023 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na biznes 2 grudnia 2023

Księżyc w znaku Lwa ( ⚪)

Księżyc w Lwie. Korzystny okres na odwiedzanie sklepów jubilerskich, teatrów, pałaców, ale unikaj zbędnych zmartwień. Dobry czas na realizację ambitnych planów, ale stwarza złudne wrażenie, że sił wystarczy na wszystko.

Ludzie stają się niestabilni na pochlebstwa i nieuważni podczas podpisywania dokumentów.

19 dzień księżycowy ( 🔴)

2 grudnia 2023 o godzinie 12:00 — 19 dnia księżycowego. Dzień poszerzania możliwości zawodowych i podnoszenia wartości poprzez poprawę jakości działań, organizację wewnętrzną.

To dzień, w którym wyniki zajęć mogą stanowić realną zachętę do doskonalenia umiejętności. Polecamy pozytywne emocje. Strzeżcie się pijaków i kłamców. Otrzymujemy nagrody za dumę. Dzień naszych złudzeń i błędów.

Ubywający księżyc ( 🔴)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Żywotność ludzkiego ciała jest zmniejszona. Szybciej się męczy, jego reakcje zwalniają. Osoba traci energię i staje się mniej aktywna.

W tym okresie emocjonalnego i fizycznego upadku bardziej celowe jest angażowanie się w ugruntowane interesy, które nie wymagają dużego wysiłku.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dniem tygodnia jest sobota. Dobry do prac domowych, sprzątania, gotowania.Dokończ rzeczy odłożone na później.

Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych na fazach księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button