Ślub 2 grudnia 2023 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 2 grudnia 2023 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie.Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzksiężycowy kalendarz ślubów na grudzień 2023

Charakterystyka Księżyca w dniu 2 grudnia 2023 r.

W dniu 12.02.2023 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 19 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 76%. Wschód księżyca o 20:30 i zachód słońca o 13:10.

Chronologia dni księżycowych

  • 19 dzień księżycowy od 19:08 01.12.2023 do 20:30 02.12.2023
  • 20 dzień księżycowy od 20:30 12.02.2023 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia

Wpływ Księżyca na ślub 2 grudnia 2023

Księżyc w znaku Lwa ( ⚪)

Księżyc w Lwie. Jeśli idealną rodziną jest dla ciebie rodzina kreatywna, to zawrzyj sojusz, gdy Księżyc podlega wpływowi ognistego znaku Lwa. W takich rodzinach zachowana jest szczerość i pasja miesiąca miodowego, małżonkowie będą się zachwycać słodkimi niespodziankami i prezentami przez całe wspólne życie.

Twój dom zawsze będzie pełen gości, bo każdemu będzie ciepło i przytulnie. Twój dom może stać się „rodzinnym gniazdem”, w którym rodzice i dzieci będą szanowani, zapanuje harmonia i wzajemne zrozumienie.

19 dzień księżycowy ( 🔴)

2 grudnia 2023 o godzinie 12:00 — 19 dnia księżycowego. Dzień kategorycznie nie nadaje się na fatalne i odpowiedzialne wydarzenia, zwłaszcza na związek małżeński.

Uważa się, że właśnie w tym dniu osoba zawiera umowę i przyjmuje negatywną stronę partnera jako towarzysza. Związki prawdopodobnie staną na skraju rozwodu i ostatecznie dojdą do logicznego końca.

Ubywający księżyc ( 🔴)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Trzecia faza księżyca nie jest najlepszym czasem na ślub. Energia zaczyna słabnąć, a ślub może wydawać Ci się marnotrawstwem i zbędnością, co może zrujnować Twoje relacje z partnerem. Na ten okres odpowiednia jest cicha i skromna rejestracja.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dniem tygodnia jest sobota. To nie jest najlepszy dzień na rejestrację małżeństwa. Wpływ Saturna w tym dniu może przynieść okrucieństwo w stosunkach małżonków. Najprawdopodobniej relacje między małżonkami będą napięte, a nawet istnieje możliwość wrogości i nienawiści. Jednak ten dzień jest idealny na małżeństwo z rozsądku.

astronomiczne dane faz księżyca i nie jest to bezpośrednie wezwanie do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button