Księżycowy kalendarz biznesowy na 10 lipca 2024: sprzyjający czy niekorzystny dzień dla biznesu?

Disclaimer

Sprawy księżycowe 10 lipca 2024 według kalendarza księżycowego. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o sprawach księżycowych na cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni dla spraw księżycowych na dziś lub na inny termin.kalendarz księżycowy na lipiec 2024

Charakterystyka Księżyca 10 lipca 2024

W dniu 07.10.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „Wschodzącego Księżyca”. Jest to szósty dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Panna ♍. Procent oświetlenia księżyca wynosi 19%. Wschód księżyca o 08:51 i zachód słońca o 23:08.

Chronologia dni księżycowych

  • 5 dzień księżycowy od 07.09.2024 07:32 do 07.10.2024 08:51
  • 6 dzień księżycowy od 08:51 07.10.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Pannie ♍ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na biznes 10 lipca 2024

Księżyc w znaku zodiaku Panna ( 🟢)

Księżyc w Pannie. Dobry czas na rozwiązanie problemów związanych ze stylem życia, zdrowiem, odżywianiem. Ten czas sprzyja wszelkim żmudnym pracom wymagającym wzmożonej uwagi i cierpliwości.

Świetny okres na księgowość. Dobry czas na pracę biznesową, naukową, intelektualną, szkolenia, załatwianie dokumentów finansowych, doskonalenie swoich umiejętności. Korzystne jest dbanie o czystość i porządek, sprzątanie.

6 dzień księżycowy ( ⚪)

10 lipca 2024 o 12:00 — 6 dnia księżycowego. Jeśli chcesz rozwijać swoją działalność to podejmij odpowiednie kroki i połóż podwaliny pod ten dzień.

Możesz zobaczyć realne możliwości partnerów, kompetencje zawodowe pracowników i ocenić inne możliwości. Dzień jest dobry na badania naukowe. Kolekcja informacji. Warto pomyśleć: po co to wszystko? Nie bierz na siebie czegoś, w czym nie jesteś dobry.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Ludzie czują się lepiej, poprawia się ich nastrój, aktywność fizyczna i emocjonalna. Osoba staje się bardziej energiczna i odnosi sukcesy w biznesie.

Dlatego wszystkie najważniejsze i najbardziej odpowiedzialne sprawy należy zaplanować na ten okres zdrowienia emocjonalnego i fizycznego.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to środa.Ten dzień pomoże nawiązać relacje z ludźmi, wyeliminować zamęt w czynach i myślach, ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych na temat faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button