Ślub 10 lipca 2024 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 10 lipca 2024 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie. Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzksiężycowy kalendarz ślubów na lipiec 2024

Charakterystyka Księżyca 10 lipca 2024

W dniu 07.10.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „Wschodzącego Księżyca”. Jest to szósty dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Panna ♍. Procent oświetlenia księżyca wynosi 19%. Wschód księżyca o 08:51 i zachód słońca o 23:08.

Chronologia dni księżycowych

  • 5 dzień księżycowy od 07.09.2024 07:32 do 07.10.2024 08:51
  • 6 dzień księżycowy od 08:51 07.10.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Pannie ♍ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na ślub 10 lipca 2024

Księżyc w znaku zodiaku Panna ( 🔴)

Księżyc w Pannie. Związek, zawarty w okresie, gdy Księżyc znajduje się pod wpływem znaku Panny, jest dosłownie skazany na próbę przez codzienne problemy. Wytrzymałość obojga partnerów pomoże ominąć wszystkie przeszkody i je pokonać.

Staraj się łagodzić nieprzyjemne chwile, powstrzymuj złość i krytykę wobec partnera, unikaj kłótni i konfliktów.

Staraj się nie rozwodzić nad negatywnymi, pamiętaj tylko o dobrych, a jeśli nadal jest nieporozumienie lub konflikt, staraj się traktować wszystko z humorem.

6 dzień księżycowy ( 🟢)

10 lipca 2024 o 12:00 — 6 dnia księżycowego. Związek zawarty w te księżycowe dni da parze mądrość, która pomoże zachować ich miłość.

Czas sprzyja tym, którzy marzą o spokojnych, rodzinnych wieczorach spędzonych w odosobnieniu, z dala od miejskiego zgiełku iw zgodzie z naturą, dla tych, którzy mają dość burzliwej młodości i osiągnęli wewnętrzny spokój.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Energia pierwszej fazy księżyca jest nastawiona na stworzenie. Jeśli twoje małżeństwo nie niesie ze sobą negatywności lub nie jest małżeństwem dla pozoru, ten czas sprzyja jego zawarciu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to środa.Umawianie się na rejestrację w tym dniu nie jest tego warte. Dzień mija pod wpływem Merkurego, który nie przyniesie szczęścia nowożeńcom. Relacje między małżonkami szybko zanikną, a ludzie stracą zainteresowanie sobą, co prędzej czy później doprowadzi do rozwodu.Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach księżyca i nie są bezpośrednie wezwanie do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button