Księżycowy kalendarz biznesowy na 8 lipca 2024: sprzyjający czy niekorzystny dzień dla biznesu?

Disclaimer

Sprawy księżycowe 8 lipca 2024 według kalendarza księżycowego. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o sprawach księżycowych na cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni dla spraw księżycowych na dziś lub na inny termin.kalendarz księżycowy na lipiec 2024

Charakterystyka Księżyca 8 lipca 2024

W dniu 07.08.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To czwarty dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 6%. Wschód Księżyca o 06:08 i zachód słońca o 22:54.

Chronologia dni księżycowych

  • 3 dzień księżycowy od 04:42 07.07.2024 do 06:08 07.08.2024
  • 4 dzień księżycowy od 06:08 07.08.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia

Wpływ Księżyca na sprawy 8 lipca 2024

Księżyc w znaku Lwa ( ⚪)

Księżyc w Lwie. Korzystny okres na odwiedzanie sklepów jubilerskich, teatrów, pałaców, ale unikaj zbędnych zmartwień. Dobry czas na realizację ambitnych planów, ale stwarza złudne wrażenie, że sił wystarczy na wszystko.

Ludzie stają się niestabilni na pochlebstwa i nieuważni podczas podpisywania dokumentów.

4 dzień księżycowy ( 🔴)

8 lipca 2024 o 12:00 — 4 dzień księżycowy. Ten księżycowy dzień ma podwójną cechę: jest jednocześnie pozytywny i negatywny. Powinieneś starać się nie podejmować pochopnych decyzji.

Praca w grupie jest przeciwwskazana. Pomyślny dzień na ocenę własnych mocnych stron, analizę i zaplanowanie perspektyw na to, co możesz zrobić w przyszłości.

W tym dniu powinieneś rozważyć każdy swój krok, porównać wszystkie za i przeciw. Najważniejsze jest zachowanie harmonii we wszystkich sferach życia.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Ludzie czują się lepiej, poprawia się ich nastrój, aktywność fizyczna i emocjonalna. Osoba staje się bardziej energiczna i odnosi sukcesy w biznesie.

Dlatego wszystkie najważniejsze i najbardziej odpowiedzialne sprawy należy zaplanować na ten okres zdrowienia emocjonalnego i fizycznego.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to poniedziałek. Ten dzień pomoże pozbyć się melancholii, depresji, przykrych wspomnień. Kontynuuj swoje codzienne zajęcia.

Informacje na naszej stronie internetowej mają charakter doradczy, oparty na astronomicznych dane dotyczące faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button