Ślub 8 lipca 2024 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 8 lipca 2024 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie. Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzksiężycowy kalendarz ślubów na lipiec 2024

Charakterystyka Księżyca 8 lipca 2024

W dniu 07.08.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To czwarty dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 6%. Wschód Księżyca o 06:08 i zachód słońca o 22:54.

Chronologia dni księżycowych

  • 3 dzień księżycowy od 04:42 07.07.2024 do 06:08 07.08.2024
  • 4 dzień księżycowy od 06:08 07.08.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na ślub 8 lipca 2024

Księżyc w znaku Lwa ( ⚪)

Księżyc w Lwie. Jeśli idealną rodziną jest dla ciebie rodzina kreatywna, to zawrzyj sojusz, gdy Księżyc podlega wpływowi ognistego znaku Lwa. W takich rodzinach zachowana jest szczerość i pasja miesiąca miodowego, małżonkowie będą się zachwycać słodkimi niespodziankami i prezentami przez całe wspólne życie.

Twój dom zawsze będzie pełen gości, bo każdemu będzie ciepło i przytulnie. Twój dom może stać się „rodzinnym gniazdem”, w którym rodzice i dzieci będą szanowani, zapanuje harmonia i wzajemne zrozumienie.

4 dzień księżycowy ( 🔴)

8 lipca 2024 o 12:00 — 4 dzień księżycowy. Bardzo wzruszający dzień. Dziś wszystko dzieli się na „tak” i „nie”, czarno-białe. Ludzie, którzy dzisiaj zawarli sojusz, nie będą w stanie znaleźć wzajemnego zrozumienia przez całe wspólne życie, z tego powodu istnieje ryzyko ciągłych kłótni i konfliktów.

Unia będzie ciągle na krawędzi, co może prowadzić do wzajemnych oskarżeń, a nawet zdrad.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Energia pierwszej fazy księżyca jest nastawiona na stworzenie. Jeśli twoje małżeństwo nie niesie ze sobą negatywności lub nie jest małżeństwem dla pozoru, ten czas sprzyja jego zawarciu.

Wpływ dnia tygodnia ( ⚪)

Dzień tygodnia to poniedziałek. Jeśli chodzi o organizację uroczystości weselnej, nie jest to jednoznaczny dzień. Ludzi wchodzących w ten dzień w sojusz łączy subtelna więź emocjonalna, która wypełnia, a czasem wręcz przytłacza uczuciami. Nastroje w tej parze będą się ciągle zmieniać, co jeszcze długo utrzyma w sobie pasję.Na naszej stronie ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button