Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 13 listopada 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 13 listopada 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na listopad 2025

Charakterystyka Księżyca 13 listopada 2025 r.

W dniu 13.11.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 23. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Panna ♍. Procent oświetlenia księżyca wynosi 38%. Wschód księżyca o —:— i zachód słońca o 14:32.

Chronologia dni księżycowych

  • 23 dzień księżycowy od 23:42 11.12.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Pannie ♍ (03:14 13.11.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 13 listopada 2025

Księżyc w znaku zodiaku Panna ( 🟢)

Księżyc w Pannie. Ogólny wpływ tego znaku na stan włosów jest bardzo pozytywny. Włosy rosną szybciej. Układanie dłużej zachowa swój kształt. Trwała będzie udana, będzie trwała długo.

Koloryzacja będzie cudowna, nawet siwe włosy koloryzacja, tonowanie. Strzyżenie długo zachowa swój kształt i sprawi, że włosy nabiorą energii i siły, będą wyglądać lepiej, końcówki nie będą się dłużej rozdwajać.

Procedury zdrowotne zakończą się sukcesem, włosy zostaną wzmocnione, poprawi się ich struktura, przyspieszy wzrost, zauważalnie zmniejszy się wypadanie włosów.

23 dzień księżycowy ( 🔴)

13 listopada 2025 o 12:00 — 23 dzień księżycowy. Strzyżenie jest dziś przeciwwskazane, może powodować różne kłopoty i kłopoty.

Farbację włosów naturalnymi składnikami warto powierzyć bliskiej osobie, wprowadzi to pozytywne nastawienie i radość życia.

Aby zachować pozytywne nastawienie i radość, powinieneś kręcić włosy.

Dzisiaj Twoje wewnętrzne ja zostanie poirytowane, będziesz oryginalny i oryginalny jak nigdy dotąd, Twoja kreatywność ulegnie pogorszeniu. Nie będzie łatwo zdecydować, co dokładnie będziesz dzisiaj robić, przytłoczą Cię nowe pomysły i czyny.

W tym okresie będą generowane zarówno doskonałe i kreatywne pomysły, jak i te niezbyt udane, dlatego należy dokładnie przemyśleć pomysły, które chcesz wdrożyć. Nie daj się ponieść alkoholowi i substancjom psychotropowym, nie mogą one przedstawić Cię w najlepszym świetle.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to czwartek. Pomoże wzmocnić Twój autorytet, zwiększy poczucie własnej wartości i pewność siebie. , opiera się na danych astronomicznych o fazach księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button