Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 14 listopada 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 14 listopada 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na listopad 2025

Charakterystyka Księżyca 14 listopada 2025 r.

W dniu 14.11.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 24 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Panna ♍. Procent oświetlenia księżyca wynosi 29%. Wschód księżyca o 01:05 i zachód słońca o 14:37.

Chronologia dni księżycowych

  • 23 dzień księżycowy od 23:42 11.12.2025 do 01:05 14.11.2025
  • 24 dzień księżycowy od 01:05 14.11.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Pannie ♍ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 14 listopada 2025

Księżyc w znaku zodiaku Panna ( 🟢)

Księżyc w Pannie. Ogólny wpływ tego znaku na stan włosów jest bardzo pozytywny. Włosy rosną szybciej. Układanie dłużej zachowa swój kształt. Trwała będzie udana, będzie trwała długo.

Koloryzacja będzie cudowna, nawet siwe włosy koloryzacja, tonowanie. Strzyżenie długo zachowa swój kształt i sprawi, że włosy nabiorą energii i siły, będą wyglądać lepiej, końcówki nie będą się dłużej rozdwajać.

Procedury zdrowotne zakończą się sukcesem, włosy zostaną wzmocnione, poprawi się ich struktura, przyspieszy wzrost, zauważalnie zmniejszy się wypadanie włosów.

24 dzień księżycowy ( ⚪)

14 listopada 2025 o 12:00 — 24 dnia księżycowego. Jeszcze dziś nowa fryzura doda Ci ogromnej ilości energii. Obetnij włosy, jeśli chcesz zachować nową fryzurę przez długi czas.

Jeśli szukasz nowej pracy lub chcesz zaimponować swojemu szefowi, powinieneś ufarbować włosy naturalnymi barwnikami w ciemnym odcieniu.

Objętość loków w Twojej stylizacji przyciągnie pozytywną energię.

Dzisiaj możesz pogrążyć się w smutku i tęsknocie, pogrążyć się w zwątpieniu i duchowej nierównowadze. Poczujesz się samotny i niezrozumiany, mogą pojawić się nieuzasadnione lęki i uczucie rozpaczy. Spędź dzień sam, spróbuj odnaleźć wewnętrzną harmonię i spokój.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to piątek. Nie polecam, nie odwiedzaj fryzjera. Zdaniem astrologów w tym dniu procesy biochemiczne w organizmie są powolne, a po piątkowym strzyżeniu włosy nie będą dobrze rosły.Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach cyklu księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button