Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 15 listopada 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 15 listopada 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na listopad 2025

Charakterystyka Księżyca na 15 listopada 2025 r.

W dniu 15.11.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 25 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Panna ♍. Procent oświetlenia księżyca wynosi 20%. Wschód księżyca o 02:24 i zachód słońca o 14:42.

Chronologia dni księżycowych

  • 24 dzień księżycowy od 01:05 14.11.2025 do 02:24 15.11.2025
  • 25 dzień księżycowy od 02:24 15.11.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Pannie ♍ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Wadze ♎ (13:05 15.11.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 15 listopada 2025

Księżyc w znaku zodiaku Panna ( 🟢)

Księżyc w Pannie. Ogólny wpływ tego znaku na stan włosów jest bardzo pozytywny. Włosy rosną szybciej. Układanie dłużej zachowa swój kształt. Trwała będzie udana, będzie trwała długo.

Koloryzacja będzie cudowna, nawet siwe włosy koloryzacja, tonowanie. Strzyżenie długo zachowa swój kształt i sprawi, że włosy nabiorą energii i siły, będą wyglądać lepiej, końcówki nie będą się dłużej rozdwajać.

Procedury zdrowotne zakończą się sukcesem, włosy zostaną wzmocnione, poprawi się ich struktura, przyspieszy wzrost, zauważalnie zmniejszy się wypadanie włosów.

25 dzień księżycowy ( 🔴)

15 listopada 2025 o 12:00 — 25 dnia księżycowego. Dzisiejsze strzyżenie może negatywnie wpłynąć na Twój stan psychiczny.

farbując włosy dzisiaj, możesz wplątać się w niechciany konflikt, tym samym wywrzeć negatywne wrażenie na innych i zepsuć swoją pozycję w społeczeństwie.

Aby chronić się przed zewnętrznymi negatywnymi czynnikami, powinieneś, jeśli to możliwe, spędzić dzień w kapeluszu.

Dzień wymaga podejmowania świadomych i przemyślanych decyzji, nie należy w pośpiechu rozwiązywać ważnych spraw. Dbaj o siebie, okazuj trochę miłości i dbaj o siebie. Pamiętaj, że tylko Ty jesteś odpowiedzialny za swoje dobre samopoczucie. Postaraj się spędzić dzień na relaksie, przestań stawiać sobie wygórowane wymagania. Spróbuj wypromieniować energię miłości przez swoje włosy, a kosmos Ci odpowie.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dniem tygodnia jest sobota. Strzyżenie pomaga pozbyć się samotności, niezadowolenia z siebie, zwiększa poczucie własnej wartości. Uważa się również, że pomaga usunąć niektóre problemy, które powstały z winy innych, ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button