Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 16 listopada 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 16 listopada 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na listopad 2025

Charakterystyka Księżyca na 16 listopada 2025 r.

W dniu 16.11.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 26. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Waga ♎. Procent oświetlenia księżyca wynosi 13%. Wschód księżyca o 03:41 i zachód słońca o 14:47.

Chronologia dni księżycowych

  • 25 dzień księżycowy od 02:24 15.11.2025 do 03:41 16.11.2025
  • 26 dzień księżycowy od 03:41 16.11.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Wadze ♎ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 16 listopada 2025

Księżyc w znaku zodiaku Waga ( ⚪)

Księżyc w Wadze. Ten znak nie zmieni ogólnego stanu twoich włosów. Po strzyżeniu włosy zaczynają rosnąć szybciej, ale stają się przewiewne i niesforne, mogą też zacząć się kręcić i utrudniać stylizację.

Zabiegi zdrowotne dla włosów przyniosą wiele korzyści. Preferuj lekkie maseczki i naturalne wywary ziołowe lub odwiedź profesjonalistę.

Nie zmieniaj radykalnie koloru włosów, efekt końcowy najprawdopodobniej nie spełni Twoich oczekiwań, to samo dotyczy drastycznie krótkich fryzur.

26 dzień księżycowy ( 🔴)

16 listopada 2025 o 12:00 — 26 dnia księżycowego. Dzisiejsze strzyżenie powinno zostać przełożone, w przeciwnym razie możesz wpaść w szpony smutku i depresji.

Jeśli masz ważne spotkanie, na którym chcesz zrobić wrażenie, pomyśl o przefarbowaniu włosów na naturalny kolor naturalnymi barwnikami.

Dzisiejsza fryzura powinna być wysoka, przy okazji może być bujna, ale nie powinna być zbyt pretensjonalna, postaraj się, aby wszystko wyglądało jak najbardziej naturalnie.

Dzisiejszy dzień przynosi niestabilne podłoże emocjonalne. Możesz być w stanie niepewności, tak jak wahadło może kołysać Cię z boku na bok. Może cię uderzyć różnorodność i absurdalność twoich pragnień, od uzasadnionych po najbardziej nie do przyjęcia. Istnieje możliwość niezgody i konfliktu z innymi i krewnymi. Nie ulegaj pokusom i nie pakuj się w poważne kłopoty jutro wszystko wróci do normy.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to niedziela. Zabronione! W tym dniu twoje połączenie z osobistym egregorem (aniołem stróżem) jest tak silne, jak to tylko możliwe. Jeśli tego dnia zmienisz coś w ciele, a tym bardziej odetniesz jakąś część, możesz zerwać połączenie z kosmosem. Nawiasem mówiąc, zalecenia te w pełni dotyczą nie tylko włosów, ale także paznokci.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button