Ślub 9 lipca 2024 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 9 lipca 2024 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie. Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzksiężycowy kalendarz ślubów na lipiec 2024

Charakterystyka Księżyca 9 lipca 2024

W dniu 07.09.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To piąty dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 12%. Wschód księżyca o 07:32 i zachód słońca o 23:02.

Chronologia dni księżycowych

  • 4 dzień księżycowy od 06:08 07.08.2024 do 07:32 07.09.2024
  • 5 dzień księżycowy od 07:32 07.09.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Pannie ♍ (16:32 07.09.2024)

Wpływ księżyca na ślub 9 lipca 2024

Księżyc w znaku Lwa ( ⚪)

Księżyc w Lwie. Jeśli idealną rodziną jest dla ciebie rodzina kreatywna, to zawrzyj sojusz, gdy Księżyc podlega wpływowi ognistego znaku Lwa. W takich rodzinach zachowana jest szczerość i pasja miesiąca miodowego, małżonkowie będą się zachwycać słodkimi niespodziankami i prezentami przez całe wspólne życie.

Twój dom zawsze będzie pełen gości, bo każdemu będzie ciepło i przytulnie. Twój dom może stać się „rodzinnym gniazdem”, w którym rodzice i dzieci będą szanowani, zapanuje harmonia i wzajemne zrozumienie.

5 dzień księżycowy ( ⚪)

9 lipca 2024 o 12:00 — 5 dnia księżycowego. Na tych, którzy zdecydują się zawiązać węzeł piątego dnia księżycowego, czeka zmienne życie. Może to być trwała zmiana miejsca zamieszkania, pracy, zawodu itp.

Związki sprawdzone i sprawdzone przez czas zakończą się sukcesem, młode pary, pary które nie potrafią spędzić bez siebie pół dnia.

Wspaniałe i huczne uroczystości będą spektakularne, które odbędą się bez komplikacji i ekscesów.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Energia pierwszej fazy księżyca jest nastawiona na stworzenie. Jeśli twoje małżeństwo nie niesie ze sobą negatywności lub nie jest małżeństwem dla pozoru, ten czas sprzyja jego zawarciu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to wtorek. Jeden z tych dni, kiedy małżeństwo nie jest tego warte. Drugi dzień tygodnia znajduje się pod patronatem Marsa – planety symbolizującej wojowniczość. Zalegalizowane w tym dniu związki rodzinne skazane są na ciągłe konflikty i kłótnie, które oczywiście nie doprowadzą do niczego dobrego.

Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach księżyca i są nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button